Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen cumisüveg...

Nektek milyen cumisüveg melegítőtök van?

Figyelt kérdés

Nekem egy babymoov, de elég lassú.

Melyik vált be Nektek? babavíz (szobahőmérsékletű) melegítéséhez meg majd később az ételeihez kell.

A mostanim két percet is elszórakozik vele, jó lenne egy olyan, ami fél perc alatt kicsit langyosít rajta.

Esteleg multifunkciós...


Megírnátok milyenetek van és hogy bevált- e ill. hány perc alatt melegít meg egy 150es üveget?


2012. nov. 13. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

mikró 30mp keverés és kész


volt kidobtam mindegyik túl lassú volt :-)

kb 2 hétig szenvedtem vele

ja philips volt

2012. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Emerson Baby van, a Brendonban vettük!

Nagyon jó. Gyorsan melegít, és széles, így az Avent-es üvegek is beleférnek!

2012. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

őszintén szólva max. autós utazáshoz van értelme, ha működik szivargyújtóról. Én pár percre forró vízbe tettem a bébiételes üveget és kész is volt a kaja.

Vizet, teát szobahőmérsékleten itta.

2012. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Egyébként én úgy szoktam,hogy etetés után visszateszem a cumisüveget, amiben az újabb adag víz van. Beállítom 40 fokra, felmelegíti, úgy is tarja, az etetésnél elég csak beledobni a tápszert!

2012. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na ez a tartja 40 fokon, ez szimpatikus. pont ilyen lenne jó, mert sose tudom mikor ébred a kiscsaj, nagyon előre nem akarom megcsinálni a tápot, de azt sem szeretem, ha 2-3 percet óbégat(főleg éjjel, totál felbéred tőle), amíg melegszik a friss kaja.
2012. nov. 13. 13:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Audrey: de a vorró víznek, amibe teszed is idő kell amíg felforr vagy külön termoszoztad a reggel felforraltat vagy hogy?
2012. nov. 13. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
ja éjjeli tápról van szó, az hittem, bébiétel. Nekem már 10 hós volt, mire éjjel tápot kapott, bekevertem babavízzel, megitta hidegen, nem válogatott.
2012. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
áh, emersont már nem árulnak :(
2012. nov. 13. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Avent iq-m van. Már nem használom csak az első 1 évben, de akkor folyamatosan. Vettem mellé a teának egy naturally avenet is meg egy vízhűtőt. Az iq is kb 2 perces de fagyasztottat is ki tudsz vele olvasztani. Vizet forralás után a vízhűtő 80 mp alatt készítette a tea meg folyamatosan melegedett. Viszont én beállítottam a telefonomat 3 percel etetés előtt mert nagyon kiszámíthatò volt a lányom. Egyébként mindig este bontottam babavizet így este nem kellett forralni a hűtöttet és utána tettem csak a hűtőbe.
2012. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

meg vagyok vele elégedve.A püréket,amiket lefagyasztottam,azokat is ebben szoktam olvasztani,a fagyosból kb 15 perc alatt ehetőt varázsol,és ezen is van hőm,tartó funkció.Autóban is használható,szerintem ha már veszel olyat érdemes,ki tudja lehet ott is fogod majd használni még.

2012. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!