Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfélév körüli kisgyered mit...

Porcukormókus kérdése:

Másfélév körüli kisgyered mit kap Mikulásra?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi, hogy adtok nekik csokit? Én nem szívesen tömöm csokival, de akkor mit?
2012. nov. 20. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Pici játékot és gyümölcsöket.

Cukros ételt/italt soha nem kap 2 éves koráig.

2012. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen tömöm csokival, nem is szoktam, de könyörgöm, attól nem lesz baja, hogy kap egy kisebb mikulás figurát... Kap még pár darab mandarint, meg egy kisautót a csomagjába, és esetleg még belecsempészek neki egy kinder tojást is. :)
2012. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én vettem neki csokikat a csomagba, szigorúan egyet ehet meg belőle naponta. A lányom minden nap eszik gyümölcsöt, így az nem lenne ajándék. Teszek még bele bulátát, szappanbuborékos fújókát. Így már tele is lesz a zsák!
2012. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Valami játékot. Csokit, cukorkát tuti nem.
2012. nov. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az Aldiban lehet kapni Obst Riegel nevű szeletet, ami elvileg gyümölcsös, nem csoki. Én azt teszek bele neki.

Szép zacskója van:)

2012. nov. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Müzli szelet, gyümölcs, Dörmi Maci, és igen, kicsi csoki. Kinder csoki, és max egyet ehet meg belőle. Nem szoktam csokit adni, de azért 1-1 alkalom szerintem belefér.
2012. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én adok neki csokit. A Mikulás valahol arról is szól egy kisgyereknél, hogy olyat kap, ami a hétköznapok során nincs. Az édesség, csoki pont ilyen.

Pici kindercsokit, ropit, jó minőségű csokimikulás kerül a csomagba.

A nagyszülőknek is mondtuk, inkább legyen 1 mikulás, de az jó minőségű legyen, ne az ötven forintos kakaóvajas szutyokból adjanak ötöt.

A gyerek anyja én vagyok, én osztom be, hogy mikor, miből, mennyit kaphat. Nem fogom az ölébe önteni, hogy tobzódj az édességben.

Anyukám régebben mindig gondosan kiválogatta a csomag tartalmát, és ami olyan volt, mehetett a fára. Sok esetben még januárban is ehettük a mikulás csomag tartalmát.

Ésszel kell összerakni a csomagot és később osztogatni belőle.

2012. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk lesz a csizmában egy rongybaba, és egy kicsi Kinder Mikulás. Szerintem ettől az egytől nem lesz baja, és úgyse egyszerre eszi majd meg. Holnap lesz a kislányom 15 hónapos.
2012. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hú, akkor engem lehet pontozni. Kisfiam pont másfél, pár kocka csokit szinte minden nap adok neki. Semmi baja tőle, nem veszi el az étvágyát, és mielőtt mondanák, hogy jó, de mi lesz később... Hát a 11 éves lányomnak is adtam, nem lett elhízott, nem mentek tönkre a fogai, semmi baja nem lett. Napi 1-2 kocka csokitól 1 gyereknek sem lesz baja. Szóval csoki is lesz a csomagban, de csak Milka, Kinder, ami tényleg finom.
2012. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, ha már adsz neki csokit, akkor minőségit adj neki, ne kakaómasszás vackot. Mondjuk a magas kakaótartalmú nem biztos, hogy ízlene neki.
2012. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!