Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet nyűgös a fiam?

Mitől lehet nyűgös a fiam?

Figyelt kérdés
Most minden összejött.Almalétől lehet székrekedése?Néha olyan,mintha erőlködne, de lehet csak morog.Én inkább arra gyanakszom, hogy fogzás állhat a nyűgössége mögött.Már alul kint van 2 fogacska, tegnap óta nyáladzik, mindent a szájába vesz,hisztizik, ha valamit nem rághat,sírdogál.Amikor kibújtak az első fogacskák, azt észre sem vettem.Jobb, ha veszek Dologélt holnap?
2012. nov. 20. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valòszìnű jön a tobbi foga is.nekunk meg egy fog sincs kint de iszonyatosan nyugos.jobban csak este mar alig alszunk
2012. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az almalétől székrekedése, igen :S

Vegyél Viburcolt, ez homeopátiás kúp, nekünk nagyon sokat segített!

2012. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma volt kaki rendesen, de a nyűgösség marad, tehát a foga bántja szerintem, tegnap mindent rágott, ami a kezébe került és éjfél előtt nem is aludt el szegénykém.
2012. nov. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!