Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a fiam, hétfő óta...

7 hónapos a fiam, hétfő óta ha leteszem az a baj, ha kézben van, lemenne, nyűgös, sokat sír, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Evésnél is elkezd normálisan enni, aztán hirtelen üvölt, majd normálisan folytatja. Most jött ki két foga, attól nem lehet. Mi lehet? Mit tegyek?
2012. máj. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
úr Istan.ezt mintha szó szerint én írtam volna.tegnap töltötte a 7hót.szintén 2fog.de csak mától ilyen nyűg.120 ml tápit alig birtam reggel belediktálni,tizórait vévig sirta 80gr körte ment csak le.egész nap mászna az ölembe.ja és az éjszakát egyszer sem aludta még végig.én is varom az ötleteket
2012. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az éjszakát még mi sem aludtuk át, minimum 2x kel. LEhet hogy az időjárás zavarja őket ennyire?
2012. máj. 24. 11:48
 3/3 Avery ***** válasza:
Lehet, hogy szeparációs szorongás, furcsa neki a 2 új fog, időjárás... Türelem, és dédelgesd, nálunk is vannak ilyen időszakok, azután elmúlnak... (8 hós)
2012. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!