Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam ma két hetes. Ma voltunk...

Fiam ma két hetes. Ma voltunk mérekezni és nem hízott semmit. Tejem van nem nyűgös eszik és alszik, nem ordít nyugodt baba. Valaki hasonló helyzetben,? Védőnő szerint sürűbben szopizunk.

Figyelt kérdés
napközben változóan szopik 2-3 óránként de amúgy változó.minden pelusba van pisi bőven és kaki is.szóval nem tudom mi lehet a gond valaki hasonló cipőbe?
2011. dec. 22. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem nyűgös és alszik is,akkor fölösleges sűrűbben szoptatni. Ilyen pici baba nem mindig hízik.
2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A születési súlyát sem hízta vissza?
2011. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt akartam kérdezni, hogy a születési súlya sem jött még vissza?
2011. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre ne aggódj, nekünk csak 1 hónaposan kellett vinnünk a lányunkat méredzkedni. 3.090 g-mal született, 2.930 g-mal hoztuk haza a kórházból és 4.370 g volt az 1 hónapos mérésen. Mindeközben én sosem mértem, nem volt mérlegünk, és különösebben nem aggódtam, mivel rendesen szopizott, kakis és pisis pelusok száma is megvolt. Ne stresszelj ezen, ha látod, hogy jókedvű, megvan a napi etetések és a teli pelusok száma, akkor egyelőre jól haladtok.


Gratulálok a babához, pihenj amennyit csak tudsz!

2011. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ugyanigy jártunk,szopizott,aludt sosem sirt a kajáért,és 10 naposan ugyanannyi volt a súlya mint mikor hazahoztuk.Sajnos a doki javaslatára tápszert kellett a szopi mellett adni neki,és utána beindult a hizása szépen.Hiába szopizott hosszu percekig,mint kiderült nem sokat evett-(
2011. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Méred mennyit szopizik?(amennyire lehet ezekkel a digitális mérlegekkel) az én babám se tudott szopni, bimbóvédő nélkül rá se harapott, bimbóvédővel 10milit szopott 40 perc alatt. 4 hétég lefejve cumisüvegből kapta a tejet.
2011. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, mi is etettük 2 hétig cumisüvegből, azért mert nagyon fájt a szoptatás. Nem lett semmi baja, amint rendbejöttek a melleim, újra ciciből szopizott. Tényleg jó a cumisüveges etetésben, hogy látni, mennyit eszik a baba! Esetleg ezt is ki lehet próbálni.
2011. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4300 született.kórházba lement 4010-re.4070 jöttünk haza.és ma is annyi volt.eszembe sem jutott,hogy nem hízik épp a nyugodsága miatt 2hét múlva megyünk ujra remélem addig beindul
2011. dec. 22. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Te még 2 hetet vársz? Bakker vidd mielőbb orvoshoz, nem normális, hogy a születési súlyát sem hízta még meg.

A védőnőd helyében meg már rég tápszert javasoltam volna.

2011. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyűgös, és nem is kórosan aluszékony, szopik rendesen (azt érzi egy anyuka, ha jön a teje, meg látni is a kicsi szája sarkában), minden ok, érkezik a másik oldalon is végtermék, akkor én is megpróbálnék nem idegeskedni. Biztos hogy nem tápszerezném, még várnék a következő mérlegelésig. Jó nagy súlyú baba, lehet hogy később indul meg, van is tartaléka. Más lenne, ha 2,5 kg-val született volna.
2011. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!