Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan 20. 000. Ft...

Most komolyan 20. 000. Ft alatt nem lehet Fisher Price ugráló zebrát (rózsaszínt) venni újonnan, csak használtan mindenféle aukciós oldalon?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az internet szerint a legolcsóbb 22 ezer. Szerintem lehet kifogni, pl. hipermarketekben, ha van akció, tavaly pl. egy hétig 18990 volt tán az auchanban.
2012. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagykanizsán az Intersparban láttam akciósan 8.000 Ft-ért!!!! Komolyan!!! Igaz csak 2 volt belőle.

Én anno a www.jatszvelem.hu oldalon vettem 15.000 volt.

Vaterán teszveszen is lehet kapni használtan, ott 10 körül vannak. Én is ott adtam el, nem játszik vele annyit egy gyerek hogy leamortizálnà.

2012. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos Nagykanizsa elég messze van tőlünk, úgyhogy az kilőve!Félek a használt játékoktól, mert volt, hogy rosszul jártam vele (Fisher Price kiságyforgó), amit végül is nem lehetne tönkre tenni?!
2012. nov. 21. 11:18
 4/7 A kérdező kommentje:
A honlapon, amit belinkeltél, már nem lehet kapni!
2012. nov. 21. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi pont ezért vettünk ugráló teknőst a Vtech-től,annyival nem jobb az ugráló zebra,aztán ha csak egy hónapig érdekli???Mi nem mertük annyira bevállalni,ez is drága :(
2012. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is nézegettem a teknőst, csak nem tudom.... lehet az lesz belőle!Méretre amúgy ugyanakkora a kettő, mármint a magasságra gondoltam?
2012. nov. 21. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi használtan vettünk zebrát, semmi baja nem volt, csak le kellett tisztogatni. Kb 2 évig használta a fiam. Még most is ugrálna szerintem, csak már eldobozoltuk a padláson...
2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!