Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokat mivel...

Újszülött babátokat mivel fürdettétek? Amit felírt a doki vagy vettetek előre valamilyen fürdetőt? Vegyek valamit? Ha igen mit ajánlotok? 34hkm

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 4,5 éves télen még mindig a gyógyszertárit használom neki,a pici 5 hónapos kizárólag azzal fürdetem,nagyon érzékeny a bőre.
2012. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszertárival fürdettem, aztán 6 hós volt a fiam amikor váltottunk, BABE-ra, majd Jhonson's-ra. Neki mindkettő bevált, utóbbira sem érzékeny a bőre, de ez ritka dolog manapság, ezzel inkább ne hazárdírozz.
2012. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit használunk mi is, én nagyon szeretem, mert nagyon jó a kis bőrének, a használatát meg csak meg kell szokni. Egyébként kiírás nélkül is kb 250 Ft volt, én már vettem úgy is...


[link]

2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
3 és fél hónapos és eszem ágában nincs lecserélni a gyógyszertárit. Én nem vacakolok vele, egy kicsit elmorzsolok a vízben és kész. Fel lehet íratni, de 200 Ft körül van teljes áron, én 100 Ft-ért nem megyek a dokihoz. Amikor voltunk akkor elfelejtettem felíratni.
2012. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
igen, gyógyszertári!
2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én utánajártam, mi mindent tartalmaz a gyógyszertári, és azzal a lendülettel landolt a kukában, egyszer sem használtuk. Még magamra sem kenném, nemhogy egy kisbabára.

Próbálj inkább természetes összetevőjű termékeket keresni. Hosszabb távon ezek jobban beválnak.

2012. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A Beba termékek nagyon jók, én használtam, gyógyszertárit is és Bebat is, össze sem lehet hasonlítani. A gyerekorvosunk is ajánlotta őket, míg pici babáknak is.
2012. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16-os, megkérdezhetem h ti mit használtok akkor?
2012. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Én konkrétan Biola vagy Töpfer fürdetőt használok. ( 7 és fél hónapos a babám) A popsijára pedig tiszta shea vajat. Még soha nem volt a bőrével semmi probléma.

Persze ezek nem olcsók, de nagyon széles a választék ezekből is. És igazából a legjobb a pici babának ha tiszta vízzel mosdatják...

Itt is találni jó ötleteket:

[link]

2012. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok ,nézd meg mi van benne

amire szükségetek van az a normál tusfürdő és a normál testápoló

(van érzékeny bőrre de az 4 !!!x annyi - 2x drágább és fele akkora -általában nincs is rá szükség)


Babé baba fürdető gél


Kiszerelés: 500ml / darab


Eredeti patikai ár: 2 979 Ft Kedvezmény: 10%


Internetes ár: 2 681 Ft


---


Babé baba testápoló hidratáló


Kiszerelés: 500ml / darab


Eredeti patikai ár: 3 799 Ft Kedvezmény: 10%


Internetes ár: 3 419 Ft


---

Ezzel tudod a haját is mosni ,bár Én megvettem a samponját is

de azt még ne vedd meg mert lehet a spéci koszmó elleni kell ami nagyon jó.

A sima sampon 200 ml 2500 Ft de a 15 hónaposom még nem használta el ,pedig minden nap megmosom a haját ,úgy is vizes lesz úgy pancsizik.

Itt át tudod nézni:

[link]

Ott a csomag is ,úgy látom ez a két termék és popsi krém van még benne ,megéri . Ha külön veszed is 6000 Ft körül van csak a fürdető és krém is ,akkor majdnem aji a popsi krém is.

Mindenképpen megéri ,mert eddig fürdetőből és testápolóból 2-2 dobozt használtunk és még van benne 15 hónapos a kislányom, samponból még 1 és van benne .A naptejet szezon előtt megvettem és még bőven van benne, az kb 2-3 nyarat kibír.

Ha van EP-d pedig nem is olyan vészes kiadás.

2012. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!