Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos lánykám anyatejes,...

Nagyenn nagydé kérdése:

14 hónapos lánykám anyatejes, de mivel éjszaka 5-7-szer felkel, gondoltam adok neki Milupa Jó éjszakát tápszert esténként vacsi után. Nem issza, csak kb.60-70 ml-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ízesítettem már mézzel, pürésített banánnal...Ja még annyit, hogy vagy Jana üvegből, vagy síma pohárból iszik. Anyatejet viszont rendesen eszik utána, szóval még az sem lehet, hogy eltelítődne. :S

2012. nov. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan nem éhségtől ébred fel.

Éjszaka cicizik, amikor felébred? Ha igen, szerintem az lehet az ok.

Ha nem kéri, én nem erőltetném a Jó éjt tápszert. Vacsorára eleget eszik?

Ha nem a foga jön, akkor szerintem inkább a cicizés miatt ébred éjjel.

2012. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Igen cicizik, de nem eszik komolyabb mennyiséget, inkább csak megnyugszik rajta. Már nem is tudom visszatenni a kiságyba, mert felriad. Foga most elvileg nem jön. Na, majd csak lesz valami :)
2012. nov. 21. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok: csak a saját példánkból indultam ki. Amíg szopott, éjszaka több alkalommal is felébredt, de nem evés miatt, hanem csak 1-2 korty erejéig.

Abbahagytuk, mert napközben már nem igényelte, és onnantól kezdve átaludta az éjszakát.

2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. nov. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!