Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beletennétek 4 hónapos...

Ti beletennétek 4 hónapos babátokat ebbe?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 21. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, talán majd 6-7 hónaposan.
2012. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amig nem ül stabilan és nem erős a gerince addig nem.Mi 6 hónaposan tettük bele,de elösször csak pár percre
2012. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Semekkora gyereket nem raknék bele, tök béna ez a szerkezet.

Mit kezdene a földgömbbel, a háta mögötti figurával és a neki háttal lévő napocskával? Minden kilátást takarnak a bigyók, szegény gyerek, be lenne falazva.

2012. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Amikor már magától áll, ül. Könyörgöm, azért nem teszi, mert NEHÉZ a feje és függőlegesen és nyomja a gernicoszlopot. Türelem, amikor eljön az ideje magától feláll, felül.
2012. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ül stabilan egyedül, addig nem, bár én amúgy sem szeretem az ilyeneket.
2012. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Vásáron voltunk és ránk akart erőltetni egy ilyen szerkezetet egy házaspár.Mondtam nekik,hogy a kisfiam még csak 4 és fél hónapos.Erre a kezembe nyomták a használati utasitást amiben az állt,h 4 hónapos kortól használható.Ledöbbentem.A házaspár meg az én döbbenetemen és hülyének néztek amiért igy reagáltam,mert az ő gyerekük már 5 hónapos kortól benne ült és még állitani is lehet rajta,hogy leérjen a lába a földre.

De akkor nem én voltam a hülye és gondolkodok rosszul:)

2012. nov. 21. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van egy ilyenünk(nem pont így néz ki, mások a játékok rajta) és valóban már 4hónapos kortól használható a használati utasítás szerint, ezen én is meglepődtem. Mi 6hónaposan kezdtük használni, a lányom nagyon-nagyon imádta. Természetesen nem egész nap volt benne, néhány perccel kezdtük, de 20-25percnél többet nem volt benne egy nap. Lehet lepontozni, de szerintem nagyon jó kis szerkezet! Az egyik válaszoló írta, hogy a gyerek háta mögött vannak a játékok, ez nem így van, az ülőkéje forog 360fokban és a magassága is állítható. Ezt használtuk, de viszont bébikompba soha nem raktam a lányomat.

2012. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!