Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt írják, hogy a sport...

Azt írják, hogy a sport babakocsi 6 hónapos kortól már használható ( 2 fokozatba dönthető). Ti beletennétek a babátokat, ha még nem tud önállóan ülni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem. Az én babám 5 hónapos, és már nagyon szeretne ülni, meg kilátni a mózesből. Ilyenkor inkább a kocsis hordozóba viszem el, és akkor nem elégedetlenkedik. Én csak akkor veszem elő a sportrészt, ha majd tud már ülni. :))

2010. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megvártam míg önállóan ül, szerintem fontos, hogy ne legyen ültetve míg ő nem ült fel
2010. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 fokozatú kocsink volt, abban már 5 hónaposan vittem a fiamat. A középső, nem teljesen ülő és nem vízszintesen fekvő pózt használtuk, de csak napi kb. 40 percet, míg a környéken sétáltunk.
2010. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
i 4 hónaposak vagyunk és sehogy nem akart már benne maradni, csak ordítot, nem tudtam mit tenni, megpróbáltam hogy 1 fokozattal fentebb emeltem ezt egy pár napig elviselte de azóta ugyan az, pont ma találtam ki hogy hordozót beletettem, jól ki lett emelve, és kilátott nagyon élvezte a mai sétát és így nem sírt még el is aludt... Napokat ül benne itthon is mikor főzök vagy terigetek gondolom ettől nem lesz neki baja és ha kényelmetlen lett volna szerintem jelzett volna...
2010. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hónapos és mi is már a sportrészt használjuk. A vízszintestől eggyel feljebb állítom neki.
2010. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 4 hós volt a babám, amikor kinőtte a mozest, így kénytelenek voltunk átrakni a sportot a kocsira. 3 fokozatban állítható, nem teljesen vízszintesig lehet dönteni. Én a legalsó fokozatot használom, bár egyszer kétszer előfordult, hogy feljebb emeltem, mert nagyon nyugtalan volt így fekve.
2010. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!