Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sem kell gyogyszer...

Szerintetek sem kell gyogyszer? E coli a vizeletben.

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 honapos. 2 hetet ment a hasa, ejszaka fajt a hasa. Hasmenes elmult, utana kisebb laz jelentkezett 1 napig, majd 3 nap utan ujra lazas volt. ( max 38ig ment fel). Sokat sirt, egesz nap nyugos volt. Mult heten a doki vegre szekletet es vizeletet kuldott a laborba. Kozben a gyerek jobban lett, visszajott az etvagya ( enni sem akart, csak szopizott), nincs mar se hoemelkedes, se laz. Ma viszont megjott az eredmeny: szeklet rendben, vizeletben nem szignifikans csiraszamban e coli tenyeszett ki. Doki szerint semmi teendo nincs, szerinte nem sterilen vettem a vizeletet. ( pedig elotte alaposan lemostam). Biztos ami biztos, lesz 1 ismetles, holnap viszek ujra vizeletet. Szerintem egyertelmuen ez a baci okozta a gubancot, viszont akkor most hogy van jelen csak kis csiraszamban? Se ver, se gennysejt nincs a vizeletben, tehat nincs gyulladas. Amint irtam, a gyerek jobban van, de en ugy latom, h neha faj meg a hasa, illetve nagyon sapadt. Ezt folyamatosan mondom a dokinak, de o csak fujja, h semmi teendo.

Letezik olyan, h vizeletfertozese volt, es gyogyszer nelkul meggyogyult, kiurult ez a baci?


2012. nov. 21. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az E.coli amúgy is jelen van a székletben, úgy emlékszem ezt mondta nekem a doki. Amikor nekem ilyet találtak a vizeletmintában, akkor sírva pisiltem és majd leszakadt a vesém. 20 hetes terhesen volt ez. Azért csak járj a végére szerintem, tud bajt okozni, ha elszaporodik. Az ismételt minta majd megmutatja, hogy tényleg van-e még vmi gond. Esetleg elviheted más orvoshoz is, amit mindig érdemes, ha bizonytalan vagy.
2012. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg akkor van baj, ha elszaporodik.

Kisfiamnál 2 hónaposan vesemedence gyulladást okozott és egy hétig voltunk kórházban, az antibiotikumot pedig még 2 hónapig szednie kellett. :(

Viszont nálatok nem szignifikáns csíraszámban tenyészett ki, gondolom ezért nincsvele teendő.

2012. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!