Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. Találtak a...

24 hetes vagyok. Találtak a vért a vizeletben, de gennyet nem. Kaptam antibiotikumot, a gyógyszer tényleg az első pár napban jobban kihozza a betegséget?

Figyelt kérdés
A tüneteim sima felfázással kezdődtek, de gondoltam jobb elmenni orvoshoz. A has szúrás elmúlt, viszont most előjött a viszketés. Eddig 4 szem gyógyszert szedtem be, 14 szemes amúgy. Azt hallottam, hogy az antibiotikum felerősíti a tüneteket, igaz ez? Kamillával öblögethetem, úgy tudom az segíthet. Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. aug. 6. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem erositi fel a tuneteket. Par nap alatt hatni fog, ne izgulj. Fontos, h szedd vegig a gyogyszert.

34 hetes kismami

2008. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattál!
2008. aug. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!