Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki kúpot adott a babájának mikor egész nap nyűgös volt?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos és a védőnő is azt mondta, hogy a 4 hónapos babám a foga miatt nyűgös hetek óta és ha már nagyon rossz a helyzet nyugodtan adhatok neki egy fél kúpot.

Szerintetek?

Dologéllel kenem az ínyét de semmit sem ér!

Köszönöm!


2012. nov. 22. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én mind a két gyereknél frezyderm fogínyápolót használtam. A dolo gél nálunk sem ért semmit :( Sajnos hiába kentem a kicsi ínyét, mintha semmi nem történt volna.

Kúpot azért nem ajánlanám, mert akkor minden nap adni fogsz neki ha minden nap nyűgös?

2012. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem válaszolóval!

Nem szabad Kúpot adni, merthozzá szokik a szervezete, ha kell aki nem hat, és ez nem megoldás a nyűgösségre!

Rengeteg féle zsibbasztó kenőcsöt lehet kapni foguásra, kísérletezni kell, melyik válik be!

Lányomnak jó volt a dentinox, meg a cumi.

2012. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Javaslom a Viburcol kúpot, szeritnem a dokitok is erre gondolt.

Homeopátiás, így hozzászokást nem okoz, és frontoknál, enyhébb láznál, fogzáskor áttörés előtt jó hasznát veszed.

2012. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem adnék max esetleg akkor ha nagyon küzd vele egyett éjszakára, hogy pihenjen. Ami még megoldás lehet a hűthető rágóka, ha szeret rágni a babát, illetve egyjál neki kemény dolgot amint rágcsálhat. Nálunk ez bevált és hamar rendeződött is a dolog. De éjszakára a kúpot is csak egyszer aadnám és csak is akkor, ha nagyon nagyon nem alszik a gyermek. De minden alkalommal amikor nyűgös nem, mert ha hozzászokik a szervezete akkor nem fog használni amikor kellene.
2012. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt már egy-két szörnyű,átküzdött éjszakánk,volt,h adtam neki már nurofent,eddig 2x,most 7 hónapos,szerintem,ha csak ritkán adod,nem lesz baja,csak nyugodtabban aludt szegénykém,utána úgy is folytatódtak a nehéz éjjelek..
2012. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 22. 10:11
 7/15 Gyönyörűséges ***** válasza:
Viburcol kúp az homeopátiás, nekünk bevált, a gél semmit nem ért. Ezt a kúpot nem muszáj felezni, nem olyan mint a germicid. Tegnap vettem kúpot, 12 db 1600 Ft kb.
2012. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezt napközben is lehet adni a babának?
2012. nov. 22. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, a patikában kérdezz rá a használatára.

Nem kell hűtőben tartani.

2012. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. nov. 22. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!