Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, akinek 1...

Kislányos anyukák, akinek 1 év körüli a kislánya, milyen kisbabát/játékbabát vettetek lányotoknak, esetleg babakocsi márkát? Melyiket szereti kislányotok?

Figyelt kérdés
És ha nem szereti akkor melyik az a márka? Karácsonyra babát és hozzá babakocsit szeretnék venni, de annyi féle van, hogy nem tudok kiigazodni!?
2012. nov. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelnének a válaszok. Nekem is 1 éves lesz a lányom decemberben, és szülinapjára vettünk neki egy babát (3500 ft volt) de csak addig tetszett, amíg itthon kibontottam. Nagyon merev, műanyag a teste, pedig én "ölelnivaló" babának szerettem volna.
2012. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 évesnek én még rongybabát vennék, pl. a közismert Simbát: [link]
2012. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi babája volt a lányaimnak egy év körül.

2012. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Babakocsija az van amit örökölt az unokatesójától. 9 éves. Nincs oda a babákért, nem játszik vele.
2012. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak van pár babája itthon, de nem babázik. Egyiket sem veszi le a polcról. Karácsonyra kértem babakocsit az egyik mamától (sajnos már láttam milyen gagyit fog kapni :(), hátha a tologatáshoz majd lesz kedve. 16 hónapos egyébként.
2012. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom holnap lesz 13 hónapos. :)

Én főként Baby Born babákat vettem eddig neki, mert nagyon szépek és tartósak (plusz mázlim volt egy kezdő eladóval a vaterán, akitől 2000-2500 darabáron jutottam hozzá dobozos, vadi új babákhoz). Van merevebb és puhatestű is, kisebb (32 cm) és nagyobb (40 cm), nagyon tetszenek neki, puszit ad, megmutatja, hol van a szemük, szájuk, orruk. Az egyik különösen bejött neki, ölelgeti mindig. :)

A nagyiéktól az első szülinapjára egy Chou Chou babát kapott, az is aranyos, de hiába puhatestű, nagy és nehezen bírja el, azzal még nem játszik.


A fentebb említett vaterás eladótól vettem egy Baby Born babakocsit is, nagyon imádja, folyton tologatja, tetszik neki. :)

2012. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" Az egyik különösen bejött neki, ölelgeti mindig. :) "

Ha esetleg a pontos nevét megtudnád mondani, mert annyi féle van, hogy nem tud az ember kiigazodni! Köszönöm


És Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. nov. 23. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A neve (legalábbis így árulják) Zapf Creation - My Little Baby Born 32 centiméteres, puha testű baba.

Itt van róla egy kép:

[link]


Ez nagyon könnyű, elbírja, hurcolja mindenhova. :)

Legutóbb a Müllerben láttam, de ott elég húzós áron vannak. Nem tudom, ismered-e a babaszoba fórumot, ott érdemes az Adok-veszek: játék témakörben szétnézni, esetleg kereső topicot nyitni, hátha van valakinek eladó, ha nem akarsz nagyon sokat rááldozni. :)


Remélem, tudtam segíteni!

Amit még érdemes megnézned, azok a Baby Annabell és Chou Chou babák, ezekből is vannak kisebbek és puhatestűek, elég sokat árulnak belőlük a vaterán. :)

2012. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Lányom , most2.5 éves , mi vettünk neki , babát , és babakocsit is , és nagyon sokat játszik vele :)

Baba :

[link]

Mi nekünk ilyen van , és ez azóta is a kedvenc :) Nagyon sokat játszik vele , és vele is alszik !

Babakocsi:

[link]

Talán egy kicsit drága , de eddig is az az 1,5 éve használjuk , és semmi baja !

2012. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!