Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni star babakocsi van...

Bertoni star babakocsi van valakinek mi a véleményed róla? Miért ad túl rajta mindenki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megvettem, kicsit meg is bántam.

Nem lenn vele nagy bajom, ha nem lenne ilyen rövid a tolókarja. Szabályosan rá kell hajolnom, pedig nem vagyok egy égimeszelő. A kerekei sem tökéletesek, nem mindig fordulnak rendesen. Nem is nagyon használom...

2012. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Bertoni Sporty van,meg voltam vele elégedve,de most már gondolkodom,hogy eladom,mivel már nincs használatban.

7hónapos volt a lányom mikor vettük,egészen 11hónapos koráig használtuk is,de utána már el kezdett járni és nem volt hajlandó beleülni,ha elfárad inkább apja nyakába ül.Most múlt 15hónapos,még biztos ami biztos alapon télire megtartom,de aztán túladok rajta.

2012. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk ilyen babakocsink volt, és nagyon szerettük, nem volt vele semmi gond, mi nem tapasztaltunk problémákat. Most már 2 éves a fiam, és nem használtuk, ezért adtuk el.
2013. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!