Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mennyi idő után...

Ilyen időben mennyi idő után lehet kivinni egy újszülöttet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm tőlem kért tanácsot mikor vigye ki újszülött babáját. Kedden jöttek haza a kórházból, ma egy hetes. Igazából ő már ma sétálni akart menni a babájával, de én mondtam hogy ez korai még. Az én lányom májusi baba ezért nem tudom ilyen időben mikor szokás levegőre vinni, de azt tudom hogy a lányomat sem vittem még egy hetesen sétálni, pedig akkor már jó idők voltak. Jól gondolom, hogy várjanak még a sétálgatással?
2012. nov. 22. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen párás ködös időben én sem vinném még ki. Csak kb 2 hetes kortól. Még a nagyobbaknak sem jó ez a takony idő, nemhogy a pici újszülötteknek.
2012. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én mindkét gyermekemnél megvártam a "tanácsolt" 6 hetet, a nagy szeptemberi, a kicsi február elején született. Nem merném kivinni egy hetesen, ráadásul tényleg nem jó ez az idő neki!
2012. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is novemberben szültem, és a gyerekorvos mondta, hogy ne vigyem ki a gyereket 2 hetes kora előtt. Addig csak nyissak ki ablakot, persze nem közvetlenül a gyerekre. Annyi levegőztetés elég még neki.
2012. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 2 hetes kor előtt ne!
2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor jól gondoltam, hogy semmiképp ne vigye még azt a csöppséget ki! Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 22. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:

az én babám is 1 hetes,de ha szombaton szép idő lesz akkor kimerészkedünk..de ha nem is a héten akkor jövőhéten

akkor már 2 hetes lesz..

2012. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem januári babám van. Védőnönk 10 napot mondott és fokozatosan, először csak 15 perc, stb... Én pont így tettem ahogy tanácsolták, bár akkor szép tiszta idő volt. Ilyen szmogos időben amikor kisebb volt, mindig néztem a koponyeg.hu-n a szmogtérképet és ha magasak voltak az érékek, akkor nem mentünk. Amúgy a 6 hét szerintem sok, nehogy már 6 hétig nem megy a szegény baba levegőre.
2012. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No komment...
2012. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!