Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttet mikor lehet...

Újszülöttet mikor lehet kivinni legelsőnek a lakásból sétálni, meg megmutatni a dédinek aki majd november vége fele fog születni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a januárban született kislányomat az egyhetes kontrollra már kivittem a mínusz sok fokba,hóesésbe. Semmi baja nem lett. Igaz csak tíz perc séta volt oda, tíz perc vissza.
2012. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a séta is kb 10 perc :) Köszike!
2012. aug. 8. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kutya hideg lesz, inkább autóval vidd. Egyébként meg 2-3 hetesen, lassan szoktatva a kinti időjáráshoz. Egyébként eleinte én otthon is úgy bebugyoláltam őket, nagyon fázósak eleinte, míg meg nem szokják a kinti hőt, a szobahőmérsékletet is.
2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Decemberi fiamat én is 1 hetesen vittem ki, kb. 10 percre.

Ja, meg 4 naposan a kórháztól a parkolóig ami kb. 3 perc volt gyalog, kb. -10 fokban.

Semmi baja nem lett. :-)

2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A dédi fog november vége felé születni?:-)))


Amúgy az én gyerekeim is november végiek és elég hideg volt elég decemberben, kb de 15 körül vittük le először. Jókat aludtak a babakocsiban.

2012. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!