Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli kezes-lábas alá mit...

Téli kezes-lábas alá mit adtok ilyen időben 9-10 hónaposotokra a babakocsiba? Be is takarjátok pluszban őket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak 8 hónapos, és nagyon izzadós baba. Téli overál alá általában egy rövid ujjú body, pulóver, kantáros nadrág, vastag zokni és persze sapka. Ja és be is szoktam takarni. De mondom ő nagyon izzadós, nem bírja ha nagyon fel van öltöztetve!
2012. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szent Ég! Akkor én öltöztetem alul a lányomat? Én csak egy hosszú ujjú body-t, egy harisnyát és egy zoknit adok rá, néha a body-ra egy vékony hosszú ujjút!
2012. nov. 22. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Húúú, hát én most még nem is adok rá overált! :D

Nekem a lányom 9 hós, most ha kiviszem, 1 harisnya, vastag nadrág, hosszű ujjú body+póló és vastag kabát+ zokni van rajta! 1 vékony pokróccal a lábát be szoktam takarni, de ennyi! Én 0fok és kevesebbnél tervezem ráadni az overált! Az overáll alá én 1 harisnya + hosszú ujju bodyt fogok adni! :) Ha pedig nagyon minusz fokok lesznek és kiviszem majd sétálni, plusz 1 vékony pulcsit is adok majd rá, meg 1 vékonyabb nadrágot (cicanadrág a hasrisnyára).

2012. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Mennyire fázós a babád? Azt nem írtam hogy a pulóver csak egy vékony hosszú ujjú a rövid ujjas body fölé. És a kantáros nadrág sem bélelt nadrág.
2012. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként én sem mindig adom még rá az ovárált, csak ha szelesebb, hidegebb idő van kint. Első voltam!
2012. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még nem adok rá overállt. Harisnya, hosszú bady, vastagabb nadrág, pulcsi, kabát, sapka. Esetleg a harisnyára + zokni.

Az overáll alá harisnyanadrág, bady, vékony pulcsi, és ha nagyon hideg van akkor esetleg egy melegítő nacit, vagy vékonyabb nacit adok alá. Takarót mindig kap, időjárásnak megfelelően.

2012. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira fázós típus, a tesótól örökölte! :) Mindig bajban voltam és vagyok a téli öltöztetéssel, bennem van a félsz, hogy megfázik! :) Amikor hazajövünk és levetkőztetem, akkor mindig kellemesen meleg a kis teste, nem szokott beizzadni, úgyhogy valószínűleg elég neki! :)
2012. nov. 22. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én body , harisnya , kabát , takaró , mg ugye a babakocsi téli huzat
2012. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!