Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a kétrészes vagy...

Szerintetek a kétrészes vagy a kezes-lábas overál praktikusabb télre 1 éves járni tudó babának?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. szept. 30. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
kintre? szerintem kezeslábas, de nekem is még csak 1 éves.
2011. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk kétrészes volt, meg voltam vele elégedve. Ha azt kérdezed, hogy miért, akkor szerintem azért, mert ha vendégségbe mégy, a vastag naci alá csak harisnyát adsz és ha levetkőzteted vendégségben, nem harisnyában játszik, hanem nadrágban. A kezeslábasból teljesen ki kell hámoznod a gyereket.
2011. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányom extrán mozgékony, és iszonyatosan zavarja, ha teljesen be van csomagolva. Az egyrészesben jóformán moccanni sem tudott, így az nem is jött be neki. Így marad a kétrészes, melynek előnyei, hogy valamiért könnyebben mozog benne, és ha bemegyünk egy boltba vagy bárhová, akkor a felső részt könnyebben le tudjuk róla venni és nem melegszik be annyira.

Az egyrészest azért szerettem volna, hogy mondjuk a hó ne menjen be a kabátja alá. De igazából a kétrészesnél sem jelent ez gondot, ha a nadrágrész a derekánál magasított.

2011. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig csak 2részeseket vettem nekik, valahogy kihasználhatóbb volt számunkra. Ha bemész pl egy boltba csak leveszed a kabátot és nem néz ki bénán, hogy félig kibontva lóg a gyereken az overál (és nem is zavarja annyira). Szükség esetén külön-külön is tudod használni. Sokszor volt olyan, hogy pl a kabát még jó volt rá, de a nacit éppen kinőtte (vagy fordítva) és valami másik cuccal kombinálva még lehetett hordani, nem kell pl tavasz elején arra a két hétre új komplett overált venni...


Ha pedig magasított a naci derékrésze és esetleg hófogós a kabát alul, vagy legalább összehúzható, akkor nem fog átázni

2011. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem amúgy 5 éves ikerfiaim, egy 3 éves lányom és egy 1.5 éves kisfiam van - ördögfióka mindahány :-) nem voltak kímélve a ruháik. Volt 1-2 örökölt egybeoverálunk is, de én mindig 2 részest vettem. A nagyobbak szerint abban jobban is lehet mozogni.
2011. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió, én is a 2részes mellett voksolok.

Ugyan tapasztalatom mert nekem is 1 éves a lányom, most vettünk ilyet először, de ezeket gondolom:


1.

ha bemegyünk vhová, akkor a kabátot le tudom róla venni, hogy ne legyen melege, míg az egyberészesből teljesen ki kell szedni, az meg nem jó, mert annyira nincs meleg az üzletekben, hogy 1 szál harisnyában legyen.


2.

a kantáros gatyót tovább tudja hordani, mert állítható vállban, míg a másik csak 1 méretet fog át.


3.

ha elesik, akkor csak a gatyát kell mosni, míg a másiknál az egészet.

Én vettem 2 színben nagyon hasonló garnitúrát, meg 1 szóló hasonló színű gatyát, így ha elkoszolódik, vagy kiszakad, akkor is tudom használni a kabátot tovább.

ha egyberészest veszel, és kiszakad, ki kell dobjad az egészet..:-(

2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!