Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok tanácsot adni? Oda...

Tudnátok tanácsot adni? Oda adhatom neki? többi lent

Figyelt kérdés

Az 1hónapos kislányomnak olyan furcsa a kakija már egy ideje.mondtam a gyerek dokinknak ő azt mondta normális.de nem látta milyen ugy mondta hogy normális.engem nem hagyott nyugodni mert sztem nem normális!kikértem egy réégi ismerősünk vééleményét aki szintéén gyerekorvos.ő azt mondta adjak neki Lactiv Babyt.megvettem és csak az egyik ampullának a felét adtam oda neki kb 2-3napja.azóta nem adtam!ma elmentem tanácsadásra a mi dokinkhoz és vittem egy kakis pelust hogy nézze meg!mondta hogy adjak neki protexint.Egyébként azért nem adtam oda a Lactiv Babyt mert méz is van benne és valami azt sugta ne adjak neki többet.de ezt már oda szeretném neki adni.

Nem lasz gond ha az az egy fél Lactiv Baby ampulla után oda adom neki a protexint?

A rosszindulatuság mellőzzön!

Köszi a válaszokat!


2012. nov. 22. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
A Lactiv Baby sokkal jobb szerintem, nyugodtan odaadhatod neki, újszülött kortól lehet adni!
2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a Lactiv Baby féél ampulla után oda adhatom a másikat?????protexint?
2012. nov. 22. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyen a kakija? Anyatejes vagy tápszeres? Megváltozott valami, vagy kezdettől ilyen? Amúgy miért ne adhatnád? Ez nem gyógyszer. Semmi baja nem lesz, ne görccsölj rá ennyire. Én amúgy a lacto-protect baby-t adom a gyerekeimnek, de nehezen hiszem hogy egy 1 hónaposnak bármelyikre is szüksége lenne, ha nem durva hasmenése van pl, vagy antibiotikumot kap.
2012. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nyálkás nagyon a kakija.és mostanában zöld is
2012. nov. 22. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
HA anyatejes akkor nem szopizik mostanában többször, rövid időközökkel? Attól lehet zöldes nyálkás a kaki, mert nincs ideje rendesen megemészteni.
2012. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
anyatejes igen!nem szopik sürübben!3óránkéént ezsik!de viszont hizik rendesen
2012. nov. 22. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján semmi gond a kakijával, 1 hónapos babánál még előfordul a zöldes kaki, még nem érett a bélrendszere.
2012. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen de a nyálka nem a legjobb sztem
2012. nov. 22. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha semelyik választ nem fogadod el, akkor miért kérdezel itt?

Egyébként első voltam, és csak jót akartam nektek, azért írtam, hogy inkább a Lactiv Babyt add!

2012. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem mert megfogadom.nem tudom ezt miből vontad le!nem tudom hogy hanyas válaszoló írta hogy nyugodtan oda adhatom neki a másikat mert ez nem gyógyszer.....én erre voltam kiváncsi!
2012. nov. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!