Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek adjatok tanácsot!?

Kérlek adjatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

20 hónapos fiam állandóan leveszi a nadrágját, és utána nevet, tudom csintalanságból teszi, de hogy neveljem le róla? Félek hogy meg fog fázni!


Csak otthon csinálja, de akkor is!

Mit tegyek hogy abba hagyja?



2012. nov. 9. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja, 23 hónapos!

A legjobb amit tehetsz, hogy ne kerítesz nagy feneket a dolognak, egy határozott mozdulattal vissza adod rá, és elmondod, hogy nem szabad. Nálunk is ez megy hetek óta, főleg mióta rájött, hogy ő tud bilibe is pisilni. Rémes. És ne aggódj, gondolom nem 15 fok van a házban, nem fog megfázni. Nálunk 22 fok van, semmi baja.


Vagy adj rá bentre harisnyát, hátha az még feladja neki a leckét.

2012. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rá olyankor. Tégy úgy, mintha tök természetes lenne.

Megunja és így már nem lesz érdekes.

2012. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahogy vissza adom rá már újra leveszi, villám gyorsan és ott ül egy szál body-ba.
2012. nov. 9. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor pisilni megy levesz mindent a felsőruházat kivételével ami rajta van és utána úgy kell visszaimádkozni rá. Egyszerűen nem érdekli, alig lehet visszaadni rá. Már azt is próbáltam, hogy hagyom mászkáljon így, hátha nekiáll fázni és akkor magától jön hozzám, hogy vegyük vissza, de ez sem jött be. Most 3 éves, szóval még nálatok is el fog ez egy darabig tartani szerintem.
2012. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá harisnyát és kapcsold össze a bodyt a lába közt úgy hogy a harisnya a body alatt legyen.Így nem tudja lehúzni olyan könnyen :)
2012. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a lányom a felsőket veszi le állandóan

és sajnos már a patent sem akadály -- így a bodyt is leszedi magáról

most mindegyikre gombot varrtam


mindig mondom h bebújik a hideg és beteg lesz erre játékosan vacog és nevet de előtte el kell kapnom h rá tudjam adni a ruhát

2012. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is van fogócska ha kabátot kell ráadnom és ö nem akarja! De ez a nadrág levétel... már arra is gondoltam, hogy össze ziherejsztűzöm a bodyt a nadrággal, csak félek hogy kinyitja a ziherejsztűt és megszúrja magát :)
2012. nov. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!