Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom gyakran...

7 hónapos kislányom gyakran sírva kel mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul elő hogy nappal alvásból sírva kel. Nem fogzik, nem éhes nem szomjas, betegnek se beteg szerencsére. Utána nagyon sokáig nyűgös sokszor még ölbe is sír. valakinek volt ilyen? mitől lehet?
2012. nov. 22. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy sokszor látom rajta hogy álmos. de nem tudom vissza altatni.
2012. nov. 22. 15:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nincs, ne aggódj, egyszerűen vannak ilyen gyerekek (pl. az én lányom és én is ilyen voltam).

Akár hónapokig is eltarthat, hogy így ébred, elég rossz ezt látni, hogy semmivel nem lehet megvigaztalni.

Csak ülj le mellé, ha engedi öleld át, és nem kell még beszélni sem hozzá. Az is lehet, hogy még az ölelésedet sem fogadja el.

Attól Te még nem tettél semmi rosszat és nem vagy szaranya.

A kicsim most 6 hónapos, várom, hogy nála mikor jön ez elő.

Csak nyugi! :)))

2012. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Miből gondolod, hogy nem a foga miatt sír? Mert az én lányom is 1 hónapja ezt csinálja (most 8 hós)...sír a vállamon is és folyik taknya/nyála. Nem mindig csinálja...de Én biztos vagyok benne, hogy a fogacskái mocorognak még ha nem is látom, hogy be lenne duzzadva az ínye. (amúgy 2 foga van alul)
2012. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! türelmes vagyok vagyis igyekszem az lenni :). én is úgy gondoltam hogy valami felébresztheti lehet hogy fog lesz a dologba, de se nem tömi az öklét (abszolút pedig régebben túrta a foga helyét) se nem nyáladzik és az ínye sincs megdagadva. szóval semmi arra utaló jel nincs. éjjel is minden okés úgy alszik ahogy szokott csak mintha nappal keltené valami.
2012. nov. 22. 15:56
 5/9 gabszem ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak pont ekkor, hónapokig tartott, általában a délutáni alvásból ébredt sírva. Most 9 hónapos és mostanában már nem ébred sírva. Ez valami fejlődési, idegi dolog lehet, ami elmúlik.
2012. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gabszem, köszi! és mivel tudtad megnyugtatni? igen nálunk is inkább a délutánira jellemző! ha felkel, akkor a következő alvásig általában megy a sírás meg a hiszti :(
2012. nov. 22. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Ekkora korban kezdődhet a szeparációs szorongás, tehát "simán" azért is kelhet, hogy meggyőződjön róla, nem tűntél el:).

Ezen kívül ilyen korban jellemzően a mozgásfejlődés is felébresztheti őket, azaz egy újonnan tanult mozgást álmukban is "gyakorolnának", amire felébrednek.

2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi! lehetséges!
2012. nov. 24. 12:38
 9/9 A kérdező kommentje:
na most már hajnalba is kelünk...
2012. nov. 26. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!