Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom beteg,...

3 hónapos kislányom beteg, valószínüleg elkapta a bölcsis nagylányomtól. Hogyan lehet ilyen picin segíteni?

Figyelt kérdés
A nagylány múlt héten volt itthon vírusfertőzéssel, amit kikúráltunk. Abban bíztam, hogy a pici megússza, de hétfő óta ő is köhög és folyik az orra. A doki sűrű orrszívást és orrcseppezést javasolt, azt mondja mást ilyen pici babának nem lehet. De szegénykém rettenetesen köhög, alig tud aludni. A Baby Luufot úgy néztem 3 hónaposan már kenegethetem, próbálta valaki ennyi idős korban? Kap Cebion cseppet is, állítólag az adható. Mi mást tudok még kipróbálni, hogy minél hamarabb túljusson ezen?
2012. nov. 22. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én maximálisan bízok a házi orvosomban. Ha azt mondja, hogy semmit, akkor tartom magam ehhez. Maximum talán egy kis mentás illóolajat párologtatnék a levegőbe. Ezt is nagyon óvatosan és megfontoltan. Ő a szakember, szerintem hallgass rá. Tudja mit csinál.
2012. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is gyógyszerre gondoltam, hanem pontosan ilyen tippekre, mint valamilyen illóolajos párologtatás.Én nem ismerem ezeket, nem tudom melyik lenne hasznos neki.
2012. nov. 22. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok!

Vegyél menta olajat, amit egy teamécses segítségével párologtass. Ha meleg a radiátor, akkor pohárba egy kis vizet tegyél, amit rá a radiátorra, szintén néhány csepp menta olajjal. Talán könnyíti a légzést, tisztítja a légutakat. Vigyázz, nehogy túlzásba ess, mert marni is tud a mentol ugye. Ő pedig még nagyon érzékeny.


Jobbulást

2012. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvásnál én azt javaslom, hogy emeld meg a kiságy fejrészét (én egy párnát szoktam a matrac alá tenni vagy egy-egy vastag könyvet a kiságy 2 lába alá), mert így sokkal jobban fog remélhetőleg aludni. Legalábbis nálunk ez mindig beválik. Baby Luuf-al kenegetheted a hátát nyugodtan, az is nagyon jó. Jobbulást!
2012. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. nov. 22. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Főzz neki hársfavirág teát az köptető hatású. Megkérdeztem és lehet nekik adni csak gyengébbre kell főzni. Nálunk mindig segített.
2012. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen picinek lehet azt adni?
2012. nov. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!