Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 15 hónapos és...

Kislányom 15 hónapos és nemrég kezdődött nála, hogy sehova nem tudok menni?

Figyelt kérdés
Lassan ott tartunk,hogy a mosdóba sem tudok elmenni mert kapaszkodik a lábamba. Muszáj lenne valami megoldás, mert fodrász vagyok és otthol dolgozom,de nem minden nap és nem is sokat vállalok mielőtt ezzel jönne valaki! Tapasztalt anyukák mit tanácsoltok mert ezt már nem lehet bírni?
2012. nov. 16. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy nehéz korszak (úgy hívják, hogy újraközeledési krízis), a baba már tud járni, van egy viszonylagos önállósága, most ismét az anyjához közelít. Ez valóban elég fárasztó: vagy kibírod,de szerintem keress egy helyet, ahol vannak jó játékok, más kisgyerekek és egy tapasztalt óvónéni és szépen lassan szoktad be, hogy hetente mondjuk 2-3-szor 2 órára ott tudd hagyni. Én ezt csinálom, mondjuk hamarabb kezdtem. Ez nem a gyerek lerázása, ez a Te kiégés elleni védelmed.
2012. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban, tipikus újraközeledési krízis.

Sajnos a legjobb orvosság az idő. Addig is kipróbálhatod, amit az előző válaszoló írt, szeressen meg valakit, akihez tud kötődni, és bízd rá kis időre, hogy dolgozni tudj.

2012. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

El kell dönteni,

-gyereknevelés, tehát foglalkozol a gyerekeddel vagy

-fodrászkodsz "otthol"


Megoldás: dönts, rábízod a gyereket addig valakire...

2012. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!