Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának miket lehet...

Egy éves babának miket lehet venni? Feltétlen fejlesztő kell neki?

Figyelt kérdés

Járássegítő már van!

Több ötlet kellene, mert az egész család azt akarja,hogy ők adják a pénzt, mi meg vegyük meg.

Van,aki azt mondja csakis fejlesztőt.

Nem tudom! Tényleg nem lehet a sok fejlesztő közé legalább egy olyat venni, ami nem fejleszt.

Nekem tetszik a rázd meg és gurul kisautó is!


2012. nov. 23. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A játék, amivel JÁTSZIK a gyerek, fejleszt!
2012. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az egy éves kor elég könnyű még. A kisfiam anno építőkockát,pár darabos formabeillesztőt, egymásba rakható hordókat, montesszori tornyot, ugráló csacsit, állatos keménykötésű könyveket kapott egy éves korában. A kislányom 3darabos puzzlet, babákat, tolós csattogó lepke sémáján működő játékot, könyvet, egyedi, névreszóló gyerek-evőeszközszettet, labdát kapott.
2012. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónaposom ilyen postaládát fog kapni:

[link]


Eleinte csak a lyukba fogja bedobni a levelet, majd lehet a levélre bélyeget tenni, ehhez párokat kell keresni és később társasnak is jó lesz. Remélem szeretni fogja. Illetve fog kapni egy játék laptopot.

2012. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!