Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket adtok 7...

Milyen gyümölcsöket adtok 7 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit változatosabbá tenni az uzsonnáit.Eddig almát, barackot, banánt, szilvát, körtét kapott.A barack és a szilva mostanában kimaradt, mert ugye nem nagyon van a boltokban frissen.A körtétől iszonyatosan fáj a hasa és a banánt is egyszer adok neki egy héten mert az is puffasztja.Így maradt az alma.Milyen gyümölcsöket kaphatna még?Befőttet adhatok neki pl. barackot?Vagy fagyasztottat?Sinlac pépet szoktam adni gyümölccsel.Vagy esetleg valami ötlet még uzsonnára?
2012. nov. 23. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeken kivül még meggyet szoktam adni, fagyasztottat pürésitve. A konzerveket még kerüld, ha van benne a gyümin kivül egyéb, +sok benne a cukor. Az almàt variàlhatod nyersen, vagy pàrolva, az én kisfiam pàrolva jobban szereti. A körtét is megpróbàlhatod fõzni, ugy nem annyira hasfàjditós.
2012. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg meggyet, vagy narancsot kifacsarva, viszont figyelembe kell venni, hogy nagyon savas, szóval lehetőleg ne add neki mindennap, gesztenyét is kaphat már vagy paradicsomot
2012. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én pl szoktam neki adni sütőtököt nagyon szereti.
2012. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sütőtököt csinálj, az most van is, és nagyon szeretik a kicsik.

Az almát meg kombinálhatod pl. célkával is.


Ami nálunk nagyon bejött minden gyerekemmel: kukoricakása.

Megfőzöd vízzel, mint a grízt, mehet bele bármilyen gyümölcs, vagy csak egy kis fahéj. Reggelire, uzsonnára ideális.

2012. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sütőtök, alma, barack, nektarin, meggy, banán, mandarin, körte eddig.
2012. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A paradicsom mióta gyümölcs?
2012. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!