Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen magas az adrenalin szintem amikor kiborulok a pici miatt?

Figyelt kérdés

azt vettem észre, hogy nagyon magas lesz az adrenalin szintem ( és erről olvastam is) amikor nyűgös a kicsi és nem akarja semmiért sem abba hagyni a hisztit (mert az hiszti, nem sírás) és néha elvesztem a fonalat és már kiabálok magamban, hogy ez nem igaz, hogy neki semmi nem jo pedig sokak szerint nagyon türelmes vagyok, de amikor már 2 órája altatom és ordit mert ő nem akar aludni akkor kivagyok teljesen. Nyugodt szeretnék maradni, mit tegyek iylenkor. köszönöm a kedves hozzászolásokat

5h a



2012. nov. 23. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szedj nyugtatot
2012. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Maximálisan megértelek,nálunk ugyan ez a helyzet már rég óta. Most 10 hónapos és én is totál ki tudok borulni a hisztijein (mert igen is ezek hisztik a javából!!!)

Én elkezdtem szedni MagneB6-ot (napi 2-3 szem)+citromfű tea.

Még szoptatok,így ezek voltak csak az elérhető dolgok.Nem sokkal,de talán picit jobb, és tovább tudja feszíteni a húrt.

Kitartást kívánok Neked! :(

2012. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy hogy méred az adrenalin szintedet?
2012. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magnebéhat kettesével, kalciummal bevéve. Gondolj ilyenkor arra, hogy mennyire vártad, hogy megérkezzen, emlékezz milyen volt mikor először rád nézett, az első mosolya, az első nevetése. Az érzést idézd fel! És mantrázd, hogy természetesen nem direkt csinálja, hiszen ő csak egy kisbaba!


Esetleg a Ssdatif PC-t használhatod, én mondjuk nem merem, még szoptatok.

2012. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért megnyugodtam h nem vagyok egyedül ezzel...a mérés nem feltétlenül kell :) csak érzem hogy egész nap halál nyugi voltam de egyszercsak amikor intézném a dolgokat (takaritás, mosás stb...) és nem hayg , akkor fel megy a pumpa...
2012. nov. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!