Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco Baby Essentials (zöld...

Tesco Baby Essentials (zöld csomagos) pelenka másnak is okozott már gondot? Milyen pelenka vált be érzékeny bőrű kisfiadnak?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt vele gondunk, de most legszívesebben kidobnám az egész csomaggal. 2-es, 3-as, 4-es méret nagyon bevált, az egész éjszakát kibírta, bírta a kisfiam bőre is.

Viszont ez a 4+ egy katasztrófa! Az egy dolog, hogy hamarabb megtelik, mert nyilván nagyobb baba többet rak a pelusba... :) de ráadásul a belső része kibomlik, és valami zselészerű golyócskákkal van tele a kisfiam popsija tőle! Már 2-3 óránként cserélem, de így is azt tapasztalom, hogy egyre pirosabb a gyerek feneke, a fütyije, ennek már fele sem tréfa! :(

Romlott a minősége ennek a márkának, vagy rossz szériát fogtam ki? Nincs szerencsém a pelenkákkal, a fiam pelus ügyben nagyon kényes. A Mülleres is jó volt egy darabig, aztán abban is csalódtam. Libero, Huggies, stb, szinte mindet próbáltuk, és egy darabig mind úgy nézett ki, hogy beválik, aztán végül mégis csak a Pampers maradt jó. Kiidegel a dolog, mert a nagylányomnál viszont mind megfelelt, akár a Spar saját márkása is.

Mit javasoltok? Várok tanácsot, mert alig 40 ezer gyed mellett a Pampers nem lehet hosszú távú alternatíva... :((

Köszönöm, ha írtok, előre is!


2012. nov. 23. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbáltad a DM saját márkásat?

Azt is sokan dicsérik.

2012. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekem se érzékeny bőrű,. tényleg nem, de a tescós zöld pelusra mind érzékenyek egy két három darab után piros volt a fenekük tőle. nekem a happy vált be nagyon, korábban csak auchanban volt, most már tescóban is amikor akciós kb. 2000 ft egy csomag és olyankor jól betankolok belőle most is ezt tettem vettem 2 csomag 3-ast 2 csomag 4.-est éjjelre a 4est használjuk nappal simán elég a 3-as és sokkal sokkal olcsóbb mint a pampers így. Bár mi is azt szerettük egyébként. A mintája nem tetszik ennek a happynek dehát ez van:))
2012. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
DM sajnos nincs a közelben. :( Tesco, Spar, Müller, ezekben az üzletekben tudok csak vásárolni.
2012. nov. 23. 16:25
 4/14 A kérdező kommentje:
A happy az a Bella pelus? Tescóban láttam már, de eddig nem mertem kipróbálni.
2012. nov. 23. 16:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a Pampers vált be. Sajnos, a lányom nagyon érzékeny bőrű.Annyira, hogy pl.:a Huggest kivágta a combját mindig. Sajnos, csak néhány db-t tudtam ráadni.Én is azért vettem mert olcsóbb volt, de sajnos így kidobtam a pénzt, s a pelus meg maradt.A Libero jó, csak nagyon drága.Volt olyanom is, amivel rendszeresen mellé folyt a termék.

Én is kb. ugyanannyiból vagyok mint te, de úgy számoltam, a családi fedezi a pelenkáját.Én úgy vagyok vele, ha ezt veszem jó drágább, de legalább spórolok a vízzel a mosóporral, és a krémmel is, és még a baba is nyugodtabban alszik.Szóval én is a Tesco-ba jártam eddig, de rájöttem, hogy a Rossmann a legolcsóbb.Van Rossmann-s manókártyám és 10%-s kuponom is, amit postán küldenek, így kb.ugyanannyiba jön ki,mint egy olcsóbb, de szarabb. Most vásároltam be pont2 hóra.Mi még a 3-st hordjuk, de max 1 hóig kb.Már vettem 4-st és 4+ is.Most akciós dec.4-ig a dobozos 4-s megapack.7000Ft(132 db) és abból még 10% lejön, ha van kuponod.

2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A ruhák nagy részét turiban veszem, s néhány ezresből megvan.Keress Rossmannt.
2012. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok, igen Bella happy, hát figyelj lehet fognak róla írni rosszat is de egy csomagnyi próbát megér szerintem mert lehet nektek is tökre beválik. Nem akciósan nem éri meg, de akciósan nagyon. De amit írtak utána (rossmannos) az is nagyon jól hangzik, én nem is tudtam hogy ott is van vmi kedvezmény mert amúgy a rossmannos pelust is szeretjük/szerettük.

A dm-est viszont nagyon nem, nekünk pont abból folyt ki mindig minden meg valahogy olyan kevés pisit bírt el.

2012. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia én is próbáltam már mindent nekem az Aldis Mylove vált be nagyon jó sokat bír nem folyik ki semmi.2300 forint az 50 db.
2012. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk sem a tescos sem a pampers nem jött be,minden kifolyt éjjel.Most éjjelre libero,nappalra meg a happy bella most volt akciós a tescoban és betankoltam belőle.
2012. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáljuk a Happy Bellát, éjjelre pedig marad a Pampers!
2012. nov. 24. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!