Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kiskádban fürdet, hogyan...

Aki kiskádban fürdet, hogyan használja a fürdetőket? Nálunk nagykád sincs

Figyelt kérdés
Nálunk nagykád sincs, csak tusoló, így eddig úgy csináltuk a fürdést, ha fürdetővel fürödtünk, hogy tettünk a kiskádba vizet, abba a fürdetőt, majd abban lefürdött, s az egyikőnk beállt vele a tus alá ez után és a másikónk lemosta.

2012. nov. 23. 16:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólást!Egyébbként a Johnsons-ra is az van írva, hogy le kell mosni.(Buborékos fürdető)

Utolsónak:Sajnos az én környezetemben nincs gyerekes,(mert nem nagyon akarnak szülni így 30 felett sem, csak a kisebbség szaporodik, de gondolom nekik nem telik fürdetőre, így nem problémáznak rajta) én meg kádban fürödtem anno.Szerintem a védőnők csak abból álltak ki, míg terhes is voltam, hogy cseszegtettek(pl.:gyerekorvos választás,stb., de mikor spec. vérvétel eredményhez kellett volna hozzászólni, vagy a lombikhoz, láttam hogy üveges a tekintet).

Elméletileg tanácsadásnak hívják, amire mész, de én épkézláb tanácsot nem kaptam.Pl.:hasfájás(vedd meg, ezt, azt meg amazt,amivel éppen szerződött, hogy reklámozza nekem a terméket, pedig a hasfájás elmúlik magától.

Ja, és a pláne, hogy a kisebbségiek egy része nem rendelkezik annyi gógyival, hogy időpontot egyeztessen a vizsgálatokra, így kicsúszik az időből,de őket nem piszkálja a védőnő,mert hát fél a következménytől, hanem elnézi, vagy a közös mobilról egyeztet neki időpontot.(láttam!!!)Bocsi, de nagyjából ennyi a véleményem a védőnőkről, bár ez nem tartozott a témához.

2012. nov. 28. 07:33
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Nos én sem jelentkeznék ha a védőnőd lennék..Neked nem kell segítség, mert te úgyis okosabb vagy b@zdki mindenkinél..
2012. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!