Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok cipőt?

Ajánlanátok cipőt?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 1éves, már megtette az első lépéseit, de ez nem igazán tetszik még neki, úgyhogy most nem megy. Szerintem 1évesen már biztos menni fog. Milyen cipőt vegyek majd neki? Jelenleg még nem értek a babacipőkhöz, ezért szeretnék tanácsot kérni.
2012. nov. 23. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már stabilan egyedül jár, el kell vinni ortopédushoz, ha ott nincs semmi gond, akkor szerintem a legjobb a superfit, ha van gond a doki ajánlani fog.
2012. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kíváncsicska ***** válasza:
Nem feltétlen a sok 10000Ft-os cipőt kell megvenni.Kérdezd meg a dokid vagy a védőnőd mit kell nézni ha cipőt akarsz venni neki.Én dr. Punto szandált vettem és arra azt mondtaák tökéletes.Megtámasztja a bokáját harántememlős és a sarkat is kifelé billenti.Mondjuk mindenki mást mondd mi a jó első lépés cipő, de nekem erre azt mondták tökéletes.Megnéztem a Szamost is na az ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkezett csak 13000Ft volt míg amit én vettem 4500Ft.Nem mindegy pláne hogy csak a név volt a különbség.
2012. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első cipő amit vettem az Falcon volt, de a második már Dr Punto, én is csak ajánlani tudom.

Ami a legfontosabb szerintem, hogy tartsa jól a lábát, legyen akár picit magasított a bokájánál.Én is azt mondom, nem kell a drága 10 ft-os cipőt megvenni, az 5000 ft-os is lehet ugyan olyan jó.

A Falconért kiadtam 7000 ft-ot, kb 1 hónapig hordta a lányom (ezidő alatt is kb 10x ment benne, mivel lakásban mezítláb volt)majd kinőtte.Hogy örültem neki, mikor nem a 12 ezer forintos cipőt választottam:D

Jah, a Dr Puntot 4500 ft-ért vettem én is, baráti ára van:)

2012. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!