Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok első lépés cipőt,...

Ajánlanátok első lépés cipőt, ami nem őrülten drága és jó?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék 10 ezer forintokat kifizetni egy kis cipőért, amit úgyis elég hamar kinő majd. Sajnos őrülten drágák a gyerek cipők azt látom.

Melyiket érdemes megvenni, most tanul járni a fiam.


2011. szept. 5. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első cipő nagyon fontos, én mindenképpen szupinációs cipőt, sőt inkább szandált vennék a helyedben, az még most kint is jó, de úgyis inkább bent fog járni tanulni már a baba, itt az ősz a nyakunkon. Sajnos tényleg nem olcsók, de az első, amiben ténylegesen megtanul járni, nagyon fontos a helyes lábtartás szempontjából.
2011. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Szupinált cipőt vettünk mi is. Győrben van egy cég aki ilyeneket gyárt. Florens a neve. A múlt hónapban vettem cipőt és szandit is. A kettőért fizettem 10500 Ft.-ot.

2011. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!