Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt ajánlanát...

Milyen márkájú cipőt ajánlanátok első lépés cipőnek a babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos. Már feláll, tologatja a bébitaxiját egyedül. Úgy érzem, hogy már eljött az ideje, hogy vegyek neki egy olyan cipőt amiben kint is tud lépegetni. Tudnátok valamilyen márkát ajánlani ami jó és nyíregyházán is elérhető? Ja és ami fontos, hogy az ára ne legyen csillagászati összeg mert mivel jön a nyár szandi is kellene. A siesta cipőket nagyon jónak találom csak szerintem nagyon drága. Esetleg ha tudnátok ajánlani valamilyen más jó márkát azt megköszönném.
2011. ápr. 26. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Superfit. Drága, de nekünk nagyon bevált. Nagyon bírja a gyűrődést.
2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
SIESTA.
2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elefanten.


Az első cipőn nem érdemes spórolni, nyárra meg jöhet a BobbieShoes, ami nem drága, de jó márka.

2011. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem pont télen kellett vennem cipőt a lányomnak,bár nem ment csak álldogált,néha 1-1 lépést tett csak,én akkor a skálába vettem neki wink bundás magas szárú cipőt,és amikor kézen fogva sétált nem volt semmi baj.most hogy jött a jó idő a kínaiba vettem neki egy sima edző cipőt,ami könnyű és nem vastag a talpa.a belseje is jó nem túl puha és nem kemény,éppen jó,és 1300 ft volt.az udvaron sokszor mászik a fűbe,hiába megy már,és erre a célra éppen megfelel,nagyon ügyesen megy benne.nyárra szandálból én is veszek neki márkásabbat és szintén egy olcsóbbat,mert motorozni nem adok rá 8000 ft-os szandit
2011. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát,én megvettem a 16 ezer forintos Superfit cipőt, és a lányom még mászik sokszor, az eleje olyan mintha már agyonhordott lenne, pedig kb három hónapja hordja napi max 1-2 órát. Már bánom, hogy nem egy olcsóbbat vettem kezdésnek, mert most vehetek neki még egy márkás szandit is, amire igazán jár, mert 13 hónapos és még mindig nem nagyon akar egyedül járni. Szerintem érdemes egy másrkásat venni és egy kicsit olcsóbbat a homokozóba és a motorozáshoz. A márkás lehet a Superfit is akár, nem csalódtam benne, még nem ment szét az eleje csak kopott.
2011. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a Siesta cipő mellett döntöttem, ez se olcsó, de nagyon jól fogja a gyerek lábát. Kerti cipőnek meg vettem neki egy Bobby Shoest ez nincs rajta sokat, de a papival kertészkedni bőven jó! :)
2011. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Elefantent szerettem volna venni, de sajnos nem volt olyan méretben, amilyen kellett volna. Egyébként nagyon könnyű, hajlékony talpú cipőcske.

Siestát semmiképp nem akartam - a harántemelő miatt -, de végül mégis azt vettem, mert ezt tudtam legkönnyebben felhúzni a gyerek lábára. Brendonban 8950 Ft volt.

A következő viszont biztos, hogy Elefanten lesz! :)

2011. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de hülye vagyok! Rossz árat írtam. Szóval 8490 volt. :)
2011. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, én a Bobby Shoes cipőt nem csak kertészkedni vettem, az volt az első cipője, nem tudtunk 2* 3* annyiért venni, de bevált, nagyon szerettem, ill. a fiam is szépen járt benne.4000 ft volt.

Ha nektek megengedi a pénztárcátok, akkor elég sok márka közül tudtok választani, ha nem annyira én ezt a márkát ajánlanám.

2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Superfitet én is ajánlani tudom. Sem a Siestát, sem az elefantent nem találtam olyan jónak. A Superfit se olcsó, (de 16 ezerért még nem láttam ilyen kicsi méretben). Szerintem a megérzésedben bízz: tartsa a bokáját, legyen sarka, bőr legyen. Nekünk Superfit volt az első cipőcskéje, de most egy no name-et vettünk neki boltban. A Maust is tudom ajánlani. A nyári szandink olyan lesz. (Láttam én már olyan siestát is, amelyik olyan volt, hogy ha fizettek volna sem adnám a gyerek lábára.)
2011. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!