Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy megegye a...

Mit csináljak hogy megegye a bébiételt is?

Figyelt kérdés
Csak azt eszi meg amit én főzök neki!
2012. nov. 24. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Örülj neki! :) A Te főztöd sokkal de sokkal egészségesebb mint a bébiétel. Hiába írják rá, hogy szigorúan ellenőrzött alapanyagokból készül, az csak mű kaja. Bár ma már azt sem tudhatod, hogy a piacról mit hozol haza. :) Na de egy szónak is száz a vége, ennek örülni kell. Az én lányom megeszi mindkettőt, de a bébiétellel nem lakik jól. Inkább azzal amit én főzök. Ma már csak akkor veszek bébikaját ha tényleg abszolút nincs időm főzni.
2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kíváncsicska ***** válasza:
Milyen bébéiételt próbáltál?Több fajtát is? Lehet hogy mondjuk a Kecskemátiből a barackos nem ízlik neki de a Hippesből igen vagy fordítva.Vagy épp az adott íz nem ízlik neki.Mondjuk kísérletezni drága dolgok.Mondjuk az még a jobbik eset, hogy a te főztöd eszi meg , mintha csak a bébiételt enné.Olcsóbb az biztos, de igen néha nagyon jól jön ha megeszi az üveges kaját is.
2012. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretek neki főzni avval nincs gond, csak ha megyünk valahová egyszerűbb lenne bébiételt adni neki!
2012. nov. 24. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Főzzél nagyobb adagokat, fagyaszd le, és akkor ha nem érsz rá főzni, csak elő kell venni.
2012. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 90%-ban főzök a kislányomnak, de van 1-2 kaja, amit be lehet dobni, ha éppen úton vagyunk, mert azokat megeszi, a többit ő sem nagyon.

Mennyi idős a babád??


Nálunk ezek mennek:

Kecskeméti: Gesztenyepüré-alma-csirkehús - ezt nagyon szereti

Zöldséges spagetti husival, Paradicsom-krumpli-hal...ezeket éppen megeszi, de azért nem szereti annyira

Ezek 5-6 hónapos kortól adhatóak, próbáld ki ezeket, nekünk is csak ezek jöttek be

2012. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem evett soha meg egyetlen bébiételt sem, csak tejbegrízbe keverve a gyümölcspürét.

De én is csk azt tudom javasolni, h pl aventes pohárban fagyassz le pár adag házi kaját és azt vidd, ha mentek vhová.

2012. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem sem szereti a bébiételt, de nem is csodálom, jó ízlése van. Kóstoltad már? Nagyon ízetlenek. Én is sokat prtóbálkoztam, mert tényleg nagy segítség lenne, de hát egyszerűen borzalmas ízük van.
2012. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik keserű,mondjuk nem csodálom hogy sok gyerek nem szereti,elég fura ízük van!!!!
2012. nov. 24. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Amit írtam, gesztenyés-almás-husis, az szerintem kifejezetten finom, számomra is, a gyerek meg imádja...

2012. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!