Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért várja el sok szülő a...

Miért várja el sok szülő a babától, hogy megegye a rossz ízű bébiételt ha ő is viszolyogna tőle? Miért nem készíti el othon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán értem, miből gondolod, hogy rossz ízű?

Az én fiam imádja az üvegeset, amit itthon főzünk neki, abból pedig alig eszik. Nem vagyok lusta főzni, szeretek is, mégsem igazán ízlik neki egyenlőre a mi főztünk.

Az Univer és Hipp egyáltalán nem rossz ízű szerintem.

16,5 hónapos

De gondolom, hogy most jól lepontozol.

2010. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Azért tűnnek rossz ízűnek, met nem sózzák és a felnőttek sajns atúlziott sózáshoz szoltak hozzá.

Amúgy én főzök kicsinek, de volt hogy kap üvegeset is és neki mindegy , mindent megeszik.

Hogy alkalmanként miért adtam üvegest:

- nem voltunk otthon

-nem volt otthon semmi (pl hétfőn)

-van amit nem főztem, az sütőtök, utálom a szagát is

2010. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
a rossz ízűt nem várnám el. mindent megkóstolok én is. Eleinte én is mindent magam készítettem, de attól még nem lett sokkal finomabb. Arról nem beszélve hogy hiába piaci zöldséget, gyümit vettem, allergiás lett és sokszor hiába pepecseltem vele, nem ette meg. A Hipp Bio bébiételek beváltak, ízlett, nem kellett időt pazarolni rá és nem lett tőle kiütéses. És a piaci cuccokat nem ellenőrzi senki, hogy mennyi vegyszer van rajtuk..
2010. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

előző

Az enyém 14 hónapos, most is megeszi az üvegest, ha úgy adódik.

2010. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem előző, hanem 22:11-es
2010. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt néhány éve olyan szájfertőzésem, hogy csak pépeset bírtam enni, húslevest összeturmixoltam (tészta, hús, zöldségek stb.), és pont ugyanolyan pocsék íze lett, mint az üveges bébiételeknek. Szóval az íz szempontjából totálisan mindegy, hogy házilag turmixolod-e az ételt vagy készen veszed. Ettől függetlenül én mindenképp magam készíteném a babám kajáját, mert hiszek abban, hogy az ételbe így belekerül az anya szeretete, energiája is a személytelen konzervekkel szemben.
2010. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Az Én babám imádja az üveges kajákat! (Hipp, Kecskeméti, Bebavita)

És egyáltalán nem rossz ízűek!

2010. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

" én mindenképp magam készíteném a babám kajáját, mert hiszek abban, hogy az ételbe így belekerül az anya szeretete, energiája is a személytelen konzervekkel szemben."


Nem túlzás ez egy kicsit?


Akkor, ha lesz gyermeked, mert ugye nincs, akkor nem fogod sem bölcsibe sem oviba adni, hiszen az is személytelen, nincs benne az anyai szeretet.

Vagy a pecsmetelés helyett, amikor jól tudod, hogy úgysem fogja megenni azt a kaját, amit főztél, akkor inkább vele játszol és játszótereztek és utána megeszi az üveges kaját, akkor az nem szeretet?

Ne vicceljél már. Te jó ég!!!!

2010. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem találkoztam rossz ízű üvegessel. Bár én főzök is de ha úgy van, akkor üveges bébikaját adok a lányomnak.
2010. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Én azért etetem üvegessel mert pl, most se sütőtököt, se barackot nem kapni még, génkezelt izékkel meg nem fogom etetni inkább adom neki a bevizsgált bébiételt. Az én kicsim is szereti, sőt szerintem sem rossz bár íztelen. Az itthon készített is az, mert nem sózom, cukrozom.
2010. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!