Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 17. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hmmm. Itt már nem egyszer volt téma ez a kérdskör. felejtős,ne szísuk a tüzet! Remélem itt én voltam az utolsó hozzászoló!
2009. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
szítsuk,boccs
2009. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Hát, én nem tudtam szoptatni a kislányom, de valamilyen szinten könnyebb is az életem!

Imádom a lányomat és imádom a férjemet, de ő se akarta, hogy szoptassak!!

A kislányom se ragaszkodott a cicimhez, amikor megszületett, már akkor is erőszakkal kellett cicire helyezni, szerintem a kistesót se fogom szoptatni!

Nekem ez a természetes, hogy van nagyon jó tápszerek és azon is felnőnek a babák!!!

Aki meg tud szoptatni az szoptassa a babáját:)!!!

A cikk első 3 sora már ilyet hozott ki belőlem, tovább inkább nem is olvasom.

Üdv. egy majdnem 15 hónapos anyuka.

2009. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát!!! Nem olvastam végig, mert egy kicsit felhúztam magam, már a linked elején is. Én szoptatok 6hónapja, de soha nem néztem le senkit aki nem tudott,vagy nem akart. Az meg hogy ne lenne anya mert nem szoptat? Egyenesen felháborító! Utálom az ilyen cikkeket!!! Mindenki ember, mindenki aki szült,vagy aki örökbefogadott: ANYA, és teljesen mindegy hogy szoptat vagy sem. Az ilyen cikkeket ki sem engedném adatni!!!
2009. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyaságot nem a szoptatás jelenti. Hanem a gondoskodás, törődés, szeretet!!!!!!!!!

És ebbe beletartozik az is, hogy ha nincs tej a gyerekemnek, akkor igenis tápszert adok neki, mert azt akarom, hogy fejlődjön.

Ez így kicsit ki lett sarkítva, de lényegében erről van szó. Ha kevés a tej és megteszel mindent, mégsincs több, akkor adj enni annak a gyereknek.

Viszont: aki nem szoptat, azt sokszor lenézik. Teljeskörű és objektív tájékoztatás kellene minden táplálási módról és nem lekezelni kéne a szoptatni nem tudó mamákat. A szoptatni nem akarók egy másik kérdés.

2009. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenek a mai tápszerek, szerintem a szoptatásnak főleg az érzelmi oldala a fontos. Nem hiszem, hogy az a gyerek, aki tápszeres kisebb eséllyel indul neki az életnek (kövér, buta, allergiás, beteges). Én boldog vagyok, hogy még mindig szoptatom a 14 hós lányom, de nem dőltem volna a kardomba, ha tápszerrel kell felnevelnem. Nem helyeslem, ha egy anya azért nem szoptatja a gyerekét, mert félti az alakját, de ez az ő döntése. Sajnos az emberekben semmi tolerancia nincs. Ha sokáig szoptatsz, akkor vagy szuper anyuka vagy, vagy nem vagy normális, ha tápszeres a babád ezért, vagy azért, akkor meg fúj, nem tett meg mindent a gyereke boldogságáért. Sztem soha a büdös életben nem lesz ebben a témában normális, valódi, objektív "döntés".
2009. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!