Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszósátrat másfél évesnek?

Játszósátrat másfél évesnek?

Figyelt kérdés

Neki való? Bírja a strapát?

Valami olyasmire gondolok amit ilyen pálcákból kell összerakni és arra ráhúzni a sátrat. Ablakkal meg ajtóval.

Akinek van ilyen, mikor vette? Mármint milyen idős gyerkőcnek?


2012. nov. 25. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia moira


Mi nyáron vettünk a fiúnak aki akkor volt 1 éves, olyan sátrat illetve kettőt amit egy alagút köt össze. Az alagút is a két sátor is vékony nejlon anyag. Egyáltalán nem játszott velük, most is csak a csőben mászkál nagy vidáman, a sátorba (ha felállítom) be sem teszi a lábát. Most lesz 18 hónapos.

Egyébként műanyag "pálcikákon" áll, amit nem a gyerek hanem én törtem össze illetve hajlítottam el sikeresen az egyik összerakás alkalmával.

-Hasna-

2012. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most készülök venni játszósátrat, mert minden este sátrat kell építeni plédekből. Nem tudom, meddig fogja érdekelni, de most biztos nyerő lesz az enyémnek. Remélem, strapabíró is lesz.
2012. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekelni biztos fogja, mert nagyon szeret bebújni mindenhová, meg a játszóházakat is szereti, de az nekünk drága. Csak annyira félek, hogy tönkreteszi.
2012. nov. 25. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy év alatt tönkretette a két fiú, imádtak bent tanyázni. 1 és 2,5 évesek voltak akkor.
2012. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!