Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a Fisher price gyerekülés...

Jó a Fisher price gyerekülés szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát, nem a legbiztonságosabb.
2012. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Kedves utolsó , nem tudom , hogy te használtad-e viszont egyeltalán nem igaz , az amit írsz ! Biztonságos , 2éve használjuk a naggyal , és semmi baja nincs , úgy , hogy egyszer karamboloztunk is tavaly , és a lányomnak még a haja szála se görbült meg , míg nekem eltörött a kezem , és a bordáim is megrepedtek , én is hátul ültem melete ! Kicsinek ő most 7 hónapos most 1 hónapja vettünk neki ilyet ! Nagyon jó kis ülés én ajánlom !

[link]

Ilyenje van a kicsinek !

[link]

Ilyenje a nagynak

2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekunk is van fp de besafet hasznaljuk ha elmesz a.boltba megnezed a huzatot le lehet hajtani latod az egyik milyen vastag stabil es a masik milyen ahhoz kepest... Besafe jo akciok szoktak lenni mi most vettunk 32e 15-36kg ig
2012. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
Tény hogy a FP ülések nem túl jók a teszteken, nekünk a boltban is mondták a múltkor hogy azt ne nagyon vegyük meg, de szerintem azért annyira nem rossz.
2012. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A Condord és a Chicco a legjobb. Esetleg még a Römer.
2012. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos azért kérdeztem, mert ilyet néztünk és árban sem verte a csillagos eget.19ezer forint, pont olyan kedves második, mint ami nektek van a picinek.Ezek amiket te írtál utolsó biztosan jók,viszont gondolom nagyon drágák is.Tudom a minőséget meg kell fizetni..BeSafe na az nekünk csak álom marad :P
2012. nov. 25. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

A Concord üllés 9-36 kg-ig jó és ha azt nézed nem olyan vészes az ára. Ez például szerintem elég megfizethető. [link] Nekem a gyerekem biztonsága a legfontosabb és nem ér 10.000 Ft-ot. ( Nem akarlak megbántani) Mi se engedhetünk meg magunknak sok mindent, de egy útból is lehet baleset.

2012. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!