Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámnál a napirend...

10 hónapos babámnál a napirend az utóbbi napokban nagyon elcsúszott. Átállt a napi egyszeri alvásra (12-16-ig alszik), így mostanság csak reggeli (9 körül) -tízórai (11) -ebéd (16) -vacsora (19 óra) van. Nem baj, ha kimarad az uzsonna?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, bárcsak nekünk lenne ilyen tök jó napirendünk! :D


Ez teljesen jó, ha kevés lenne a kajcsi, éjszaka ébredne pótolni, szóval nem aludna ennyit, tapasztalat.

2009. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem nem gond, de van egy ötleetem: a 11 órás lehetne az ebéd (tehát a főzelék) és a 16 órás az uzsonna (tehát a gyümölcs vagy a tejpép vagy az akármi)

ha az összmennyiség megvan, akkor szrintem nem gáz :)

2009. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11-kor adnám a főzeléket, 16 órakor az uzsit, gyümölcsöt valamilyen gabonával.
2009. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ez az ötlet, hogy 11-kor ebédeljen eddig nem jutott eszembe, de nagyon jó!!! Köszönöm szépen!
2009. aug. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!