Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gátsebem mellett egy vadhúss...

A gátsebem mellett egy vadhússzerű kinövést láttam, el fog múlni egy idő után ( tehát ez még a gyógyuláshoz tartozik) vagy baj van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem el fog múlni, ne aggódj.
2009. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnél is van és neki azt mondta a doki,hogy sebészeti műtéttel lehet eltávolítani, ami plasztikai beavatkozásnak számít. Szerintem beszélj a dokiddal. A kinőtt "vadhús" magától nem húzódik vissza :(
2009. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy aranyér?
2009. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le szokták "műteni" , nem nagy beavatkozás, csak rosszul hangzik :)
2009. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt, a 6 hetes kontrollon kérdeztem a dokit, hogy azzal mi legyen, ott, helyben egy ecsetelővel megszabadított tőle. Picit vérzett, de ennyi volt. Persze gondolom ha nagy valamiről van szó, akkor nem ecsetelős megoldást alkalmaznak.

2009. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!