Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gátseb mellett vadhússzerű...

A gátseb mellett vadhússzerű kinövés mitől lehet? Az egy alkati dolog vagy rosszul varrták a gátsebet? Mert ha alkati akkor valószínű a következő szülésnél is várható, ez nem jó hír.

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a varráson múli. Nekem a császár sebem kissé vadhúsos. Na de valjuk be: nem plasztikai sebészek a nőgyógyászok.
2010. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem másfél hónapja kezelik, és nem tudom hogy meddig tart mert újra és újra nő. A dokim szerint még olyan is van, hogy valakinek még 10 év elteltével megjelenik :((
2010. szept. 17. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon szépen varrt össze a doki, valahogy úgy mondta, hogy belülről varrta össze a bőrt, hogy szép legyen. Nincs is vadhús.
2010. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha tényleg csak a varráson múlik akkor örülök, mert remélhetem hogy következő szülésnél már nem jelenik meg ha szépen varrnak, de csalódok a ügyeletes orvosban, akinél szültem, mert úgy mondhatom hogy a szülésem orvosi levezetés nélkül történt, csak a végén amikor varrni kellett a gátsebet akkor bejött és ilyen lett az eredmény.


Következő szülésnél biztos hogy fogadnom kell egy orvost, kell, de tényleg :((

2010. szept. 17. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy belekérdezek,de a vadhús ha visszanő azt honnan veszed észre?Mert nekem is szedtek le a 6 hetes kontrollon,de azóta nem voltam dokinál.Lehet,hogy megint van?
2010. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem pont a hüvelynyilásnál jelent meg, azért észleltem.
2010. szept. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!