Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panadol Baby Vs Neurofen...

Panadol Baby Vs Neurofen Baby? Ki melyiket és miért azt adja a gyermekének?

Figyelt kérdés

Érdekelne ki miért pont azt adja a babájának.

Nekünk mind a kettő van itthon,de a Panadolt még fel sem bontottam.Ha probléma volt/van,csak a Neurofent kapja (szerencsére nem sokszor volt eddig szükség rá).

10 hónapos gyermek anyukája


2012. nov. 26. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

NUROFEN!

Mindkettő születése óta ezt kapja, mindig bevált, soha nem csalódtam benne, ezért mást ki sem próbáltam még.


Kétgyerekes 17hkm.

2012. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosom a panadolt javasolja, a gyógyszerész is, viszont Nurofen is van itthon.

Igazából van, hogy az egyik nem használ, akkor jön a másik.

2012. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
legyen otthon mindkettő. Betegségtípustól is függ és az egyéb mellette szedhető gyógyszerektől is, hogy melyiket ajánlja az orvos. Náthás betegség esetén Panadol, torokgyulladás esetén Nurofen. Nurofen gyorsabban hat, ibupfrofen, másik paracetamol tartalmú.
2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nurofent használunk. Ezt vettük először és bevált, így ennél maradtunk.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő van itthon.Nekünk pl. fogzásnál éjjel a panadol hatott a nurofen meg csak rövid időre.
2012. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hála az égnek,nem beteges,így lázcsillapításra pl. még nem kellett alkalmazni; inkább csak fogzáskor.A Neurofen-től jobban alszik.

Remélem soká kerül sor rá,de lehet akkor felbontom azt a Panadolt is,ami a szekrény mélyén lapul.

2012. nov. 26. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha fogzás, akkor panadol, ha más gond van, akkor nurofen, annak van gyulladáscsökkentő hatása is
2012. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a paracetamol nagyságrendekkel jobban bevált, mint a Nurofen (ibuprofen), de nem Panadolt adok neki, hanem Benuront. Sokkal jobban használ!
2012. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Lázas típusú gyerekeim vannak, van, hogy 2-3 óránként kell lázcsillapítót adni nekik, ezt pedig csak különböző hatóanyagúakkal tehetem meg.


(Egyébként Nurofen, nem Neurofen, de ez csak egy apró megjegyzés.)

2012. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Nurofen !!!

Panadol nagyon könnyen túladagolható .

2012. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!