Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Jázmin tucat név. Na nézzük...

A Jázmin tucat név. Na nézzük mennyi anyuka adta a gyermekének? Vsgy hány kismama adná ezt születendő lányának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 04:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én adnám
2012. szept. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem adnám - de nem azért mert tucatnév, hanem mert nem "stílusom".
2012. szept. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. szept. 29. 07:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Adtam volna, de fiam lett.
2012. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy semmiképp nem adnám, de különösebben nem tetszik. Viszont a játszóterünkön kapásból öt Jázmin van, úgyhogy tényleg gyakori.

Az én kislányom Anna. Rajta kívül csak egy Annát ismerek kislányból, de a statisztika szerint az is tucatnév. :)

2012. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben fogok szülni, ez lesz a kislanyunk neve. Nem erdekel, hogy tucatnev:) lesz meg egy masodik neve is, az nem tucatnev:)

28 hetes kismama

2012. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy itt hány Jázmin van vagy hányan adták az semmit se jelent:) Nekem 3 kicsi gyerekem van egy ovis egy bölcsis és járunk baba klubba is, kb. 40-50 velünk egykorú 1-2-3 évest biztos ismerünk és egyiket se hívják Jázminnak:)

Holott azt hiszem talán 2011ben a leggyakrabban adott lánynév volt állítólag az Anna meg a második. Annát SEM ismerünk:)

Pannát és Hannát viszont vagy 10-et...

Egyébként én nem adnám nem ezért mert elvileg gyakori csak valahogy a Jázmin hercegnő ugrik be aki nekem barna bőrű fekete hajú. Nekem pedig mindhárom gyerkőcöm szőke és kékes szemű.

2012. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jázmin a lányom. Nem tucatnév, kisvárosban lakunk, kb 3000fős,tele gyerekkel, 2 Jázmin van. Ha tucatnév lenne, akkor se érdekelne különösebben.Kisebbik fiam Botond. Leszarom, hogy tucatnév, tetszett, és kész.
2012. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tucatnév, én pl egy Jázmint sem ismerek.

Ezt a nevet nem adnám egyébként a gyermekemnek, nem illik a vezetéknevünkhöz és nem is a stílusunk, de attól függetlenül szép név szerintem...


34 hkm

2012. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen nevet választasz,úgyis mindig lesz aki bele köt,hogy tucatnév,úgyhogy én is úgy választottam,ami nekünk a legjobban tetszett és ment a vezetéknévhez :-) Nekem tetszik a Jázmin egyébként és pont az Aladdin miatt :-))
2012. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!