Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kivinnétek a babátokat...

Ti kivinnétek a babátokat nyirkos, ködös időben, szél is fújt?

Figyelt kérdés
Annyira köd volt ma is felénk, hogy ki sem mozdultam ma a babámmal.Nem is tudom,olyan volt, mintha szitáló esőben kellett volna kimennünk.Nemrég volt beteg, féltem.
2012. nov. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk kint, de ha nagyon félted, akkor levegőzzetek az erkélyen, vagy az ablakban.
2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ködben, erős szélben nem ajánlott. A köd senkinek nem tesz jót, egészséges felnőttnek sem.
2012. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden nap szellőztetek.Ha ébren van felöltöztetem, ha éppen alszik jól betakarom.Nem tudom ez így jó-e, de így is friss levegőhöz jut, szerintem.
2012. nov. 26. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
aki elmúlt 2-3 hónapos szerintem nyugodtan, az enyém ugyan úgy alszik ha nagyon fuj a szél elé rakom az esö védött és minden mehet ahogy szokot
2012. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. nov. 26. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4,5 évesemet és a 2 évesemet is max negyed órára viszem ki ilyenkor. Köd van, szmog van, nem tudom ki hogy van vele, de én ha kimegyek, elkezdek köhécselni, pedig nem vagyok beteg, nem is emlékszem mikor voltam utoljára. Gondolom nem véletlenül nem ajánlják ilyen időben a hosszabb levegőn tartózkodást!
2012. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap a postára kéne mennem, de tovább tartani, mint 1 óra, arra gondoltam vinném magammal, de ilyen időben még nekem sem jó kint.Főleg nem tudom bevinni a babakocsit a postára,mert olyan kicsi.Kint pedig sehol nem hagynám a gyerekem.Szerintem megvárom apát, hogy vigyen el délután a másik postához.
2012. nov. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!