Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mit tesztek ilyenkor?...

Kismamák mit tesztek ilyenkor? Náthás vagyok, a torkom is furcsa, de nem piros.

Figyelt kérdés

A kislányom beteg, lázas volt, és piros a torka, tüsszög is:(

Mivel bevittem ügyeletre mondtam,hogy nekem is van panaszom, de mivel én láztalan vagyok/eddig/, a torkom nem csúnya nem kaptam semmit:(

Mivel kúráljátok magatokat????Félek,hogy rosszabb lesz:((

/7 hetes vagyok/


2010. febr. 6. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mézes citromos teát ittam, jó forrón, és rendes citrommal. Két napig nagyon rossz volt, harmadikra javult, a 4. napra kutya bajom nem volt. Javaslom neked is. Jobbulást!
2010. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt ittam én is mint az első hozzászóló, mézes citromos tea. Semmi egyébre nem volt szükség. Pár nap alatt kigyógyultam. 33 hetes kismama
2010. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mézes-citromos tea és a negro cukorka jött be nekem, pedig elég kutyául voltam, de láztalan.Mindez a 39.héten.Ja és orrcsepp Nasivin a gyereké.jobbulást!40 hetes Km.
2010. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 11 hetes vagyok az én férjemnek is be volt durranva a torka, én is elkaptam, átmentem dokihoz és bioparoxot írt fel, ez recept nélkül is kapható, ha a mézes tea nem segítene. Nagyon rossz íze van, de érzem, hogy használ, sőt a férjemnek is javasoltam próbálja ki másnapra javult az ő torka is.
2010. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!