Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyiért vettetek gyerekül...

Ti mennyiért vettetek gyerekülést és milyet?

Figyelt kérdés
Miért pont az?
2012. nov. 26. 21:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Mi Britax-ot vettünk,25e Ft-ért (ismerőstől,garantáltan balesetmentes volt).9-18 kg-os kategória.Nekünk fontos volt,hogy dönthető legyen.

Mert:biztonságos,masszív,tökéletesen fixálható és nem mozog ide-oda,tágas,kényelmes,egyszerűen tisztítható a huzata.

2012. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%

BeSafe-et vettünk, talán 56.000 volt, ha jól rémlik.

Miért? Nem akartam gagyi, "nóném", kényelmetlen ülést venni.

Ez biztonságos és kényelmes. Nem olcsó, de a pénz megvolt rá.

2012. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Elsőnek Peg Perego-t, mert PP babakocsink volt, és arra is rá lehetett pattintani az autósülést, ez az újszülötteknek való. Ebből használtat, mert csak pár hónapig kellett és keveset utaztunk, leginkább csak a városon belül.


Utána Concord Trimaxot, mert ebből elfér egymás mellett 3 db az autónkban a hátsó ülésen (3 gyerekünk van). Kb. 40ezer Ft volt akciósan az új ára. A gyerekek szeretik, kényelmes, jól ülnek benne. Vékony gyerekeim vannak, nem vesznek el az ülésben. Utánanéztem, jók a töréstesztjei, de ahogy írtam, mi nem sokat utazunk autóval. Hosszabb útra csak évi 1-2 alkalommal (nyaralás), amúgy meg pár km-eket a városon belül.


Te milyet szeretnél.

2012. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

A hordozója ami a babakocsihoz volt, a piacon lévő legnagyobb szerencsére.

Most fogunk újat venni, vagy cybex pallas, vagy cybex sirona, vagy britax 2way elite lesz.

2012. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Mi 2 hete vettünk autósülést.

Osann Nania Comet Sp-t 9-36 kg-ig. Fontos szempont volt, hogy ülésmagasítót már ne kelljen venni, mert állítólag nem biztonságos. A fejtámlája, ahogy nő a baba úgy állítható. Dönthető, hogy kényelmesen tudjon aludni. Könnyen levehető és tisztítható a huzat. Kikapcsolás jelzővel és felhajtható karfával. Nagyon puha a szivacs, ami benne van. Nézegettük a Brendonban is a drágábbakat és az ilyen árúakat és messzemenően ez volt a legtökéletesebb! Ára: 22 000 volt.

2012. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

A babaülést örököltük, ennek nem tudom a márkáját (nincs ráírva), és ugyebár ingyen volt.

A gyerekülést (8 vagy hány kg-tól) 5000 Ft-ért vettük használtan, egy jó állapotú brendonos, újonnan állítólag 25 000 volt. Csak mosásra szorult, más baja nem volt.

2012. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
Most vettünk Touragoo 9-25kg dönthető 23000ft a brendonban.
2012. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
Römer ülést vettünk,9-18kg-os kategóriájút,96000Ft volt.Nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2012. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

A hordozónk 0-13 kg-ig Bébé Confort Creatis Fix volt, autós bekötős talppal, az 45.000+13.000 Ft volt.


A 9-18 kg-os kategóriás ülésünk Bébé Confort Axiss-t vettünk 80.000 Ft volt.


Nekünk a törésteszt és a baba kényleme volt a legfontosabb.


3 gyerekünk van, nagyon sokat autózunk (külföldre is) így a törésteszt volt az elsődleges.


Egy no name, töréstetszten nem megfelelően teljesített ülésbe nem tenném be a gyekekek.

Ha "neadjisten" baleseezünk és az ülés nem védi kellően...akkor már késő a fejemet a falba verni :(

2012. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
Maxi Cosi Priorit vettünk, 50 e körül volt. Maximum ennyit tudtunk rá szánni de törésteszt nélküli ülést nem vettem volna. Páromat nem érdekelte ez a szempont, csak az ár, de rábeszéltem végül. Amúgy kényelmes is és dönthető, szokott benne aludni is a pici.
2012. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!