Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiányozni fog majd?

Hiányozni fog majd?

Figyelt kérdés

nektek szülés után nem volt furcsa, hogy nem mozog már a baba a pocakotokban? hiányzott?

el sem tudom képzelni milyen lesz, ha megszületik a picim, és nem fog rugdosni a pocakomban, annyira hozzászoktam már :)


2012. nov. 27. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.nekem nagyon furcsa volt.Már több mint egy éve hogy szültem de bizony hiányzik néha!:)
2012. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:-) én a 6 hetes kontrollon meg is jegyeztem a dokinak, hogy úgy hiányzik a baba mocorgása...a doki csak annyit mondott, örüljek, hogy már kint rugdos:-) nekem nagyon hiányzott!!!! :-) több hétig... jóval később is néha a hasamra tettem a kezem, kicsit "nosztalgiáztam" :-) de a baba tényleg elterelte erről a figyelmem, és tényleg sokkal jobb, hogy már kint rugdos! :-) mindkét terhességemet imádtam, és mindkettő után hiányérzetem volt.. :-) mennyi időd van még? Boldog babavárást, és sok boldogságot a picihez:-)))
2012. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

még bőven van :) 27 hetes vagyok most. köszönöm szépen :)

én is imádok babásnak lenni, remélem átélhetem még egyszer majd ;)

2012. nov. 27. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Imádtam kismamának lenni. :) Persze így is remek, hogy már megszületett a kislányom.

Hiányzik a pocakom (van az most is bőven, de mégsem olyan :D).


Minden jót nektek!

2012. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is 27hetes vagyok, másodjára, nekem nem hiányzott, igaz, én várandósnak sem szerettem úgy igazán lenni, baba születése után meg maximálisan lekötött ő, nem nagyon foglalkoztam már a pocakommal, a tejemmel annál inkább:-)

ha te élvezed, valószínűleg hiányozni fog kicsit, aztán majd másodikkal nosztalgiázol újra:-)

2012. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem,nekem nem hiányzott.Amúgy is elég nehéz terhességem volt,rengeteg bevérzéssel végül koraszüléssel...

Szóval annyira lekötött a ma már 1 éves fiam,hogy eszembe sem jutott a hasam,aki pedig rúgkapált benne,már a karjaimba volt.

Sajnos nekem nem volt túl jó terhesnek lenni,mert végigaggódtam az egészet.

2012. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én éreztem is,bár mondták,hogy jelentkezhetnek fantom mozgások.Furcsa volt,bár a rugdosás is,viszont a végén már azt kívántam,hogy kint legyen mert nem volt kellemes ahogy a belsőszerveim rugdosta.
2012. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem hiányzott, de én imádtam terhes lenni, és nem is volt semmi komplikációm.
2012. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem hiányzott. Egyszer éreztem utána mintha még odabenn lenne, mikor szülés után a szél összevissza ment bennem. Én már nagyon váártam, hogy kint legyen végre. Tul hordtam igaz csak 2 nappal. De előtte való nap egész nap ugy mozgolódott, hogy én már alig bírtam. Nagy baba is volt 4,1 kg. A pocakom meg kicsi ehhez. Így repedt meg a burok végül. Nem fért már a kis szerelmem.
2012. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzott az első hónapokban! Mondtam is a férjemnek, hogy néha úgy visszaraknám, csak egy kicsit! :-)Az enyém, már 1 éves elmúlt, de most hogy felmerült a gyanúja, hogy ismét terhes vagyok, bepánikoltam, hogy nem így terveztük, vissza kell mennem dolgozni, és egyáltalán, elvi képtelenség, mert védekeztünk. Aztán, egyszer csak azon kaptam magam, hogy mi van ha mégis terhes vagyok, és egy olyan furcsa jóérzés és nyugalom szállt meg, mint az első terhességem idején! Olyan jóleső békesség! De aztán kiderült, hogy vaklárma! Bevallom, egy kicsit mélyen legbelül, még sajnáltam is. De most a józan ész szerint talán így a jobb, majd egy kicsit később remélem ismét átélem ezt a csodát!
2012. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!