Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ma voltam agykontroll tanfolya...

Ma voltam agykontroll tanfolyamon.1. nap megvolt. Sajnos kiderult, hogy holnap nem tudok elmenni, szóval hiányozni fogok 1 napot. Olyankor mi van? Be lehet majd pótolni? Estleg más is volt igy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha más nem, akkor könyvből :)
2011. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Huuu de jó neked, h voltál, én csak tervezem, hogy szeretnék menni. Bocsi a kérdésedre nem tudom a választ, de mesélj már, milyen volt az 1. nap! :) megéri elmenni? hasznos?
2011. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sudár András válasza:

Kedves fiatal Barátom, Barátnőm?

Agykontroll olyan mint az egyszeregy. Előbb, vagy utóbb megtanuljuk, amire szükségünk van. Azon lenne érdemesebb elgondolkodnod, miért nem jött össze!

A teremtő energia csak akkor ér el hozzád, ha ez a sorsod, erre már fel vagy készülve, a fejlődésedhez szükség van erre, vagy bármire. Könyvből is sokat lehet tanulni, segítenek a szellemi tanítók.

Nyugodt lehetsz bepótolod.

2011. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, remélem nem baj, ha válaszolok. Értelmetlen, idétlen gondolkodás helyett(amit tanácsolnak előttem lévők) el kellene tudnod olvasni a felnőttképzési szerződést, amit aláírtál, ott az is szerepel, hogy egy éven belül folytathatod ugyanannál az oktatónál.
2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!