Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem majd ki?

Mikor vihetem majd ki?

Figyelt kérdés

február végén, március elején fog megszületni a kislányom. párom azt mondja, hogy majd csak akkor vihetem ki mikor már meleg lesz. szerintem ez butaság... (ezen vitázunk:))

ti mikor vittétek ki először a télen született babátokat?


2012. nov. 23. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már két hetesen kivittem a lányaimat. Az egyik januári, a másik februári volt.

Ha állandóan a szobában tartod, akkor hamarabb megfázik, ha kiviszed. A párodnak nincs igaza.

2012. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom :) bármennyire féleteni-szeretni-óvni fogom, azért nem akarom burokban nevelni... és ez az lenne :) még a széltől is óvni...
2012. nov. 23. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn jöttünk haza, szerdán mar kivettem egy kis időre. November végen született. -7 fokig ki lehet vinni a babákat, persze megfelelően fel öltöztetve, arcát fagyas ellen védve. Es fokozatosan, nem rögtön egy órára, hanem 5-10 percre. Legjobb, ha először csak teljesen fel öltöztetve nyitott ablaknál kezded a levegőztetest.
2012. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Február 24-én született a lányom.

Hétfői napon jöttünk haza, csütörtökön vittem ki a teraszra először. Vagyis épp egy hetesen. Nekem a védőnő is, a szülész orvos, a gyerek orvos is mondta, hogy nyugodtan lehet menni, felesleges ablakozni. Sőt, a dokim már a kórházban is kinyitotta az ablakot a szobában, szóval már ott is levegőzött a lányom. :)

Még nem volt 3 hetes, amikor már másfél-két órát sétáltunk vele. Imádott a levegőn lenni, a mai napig imád, februárban lesz 2 éves.

2012. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Jan 28,Febr 4,Febr7 születtek a gyermekeim.2 hét után kint voltam az elsővel és a harmadikkal,2 gyermekemmel hamarabb mert vinni kellett a nagyot oviba.
2012. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!