Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ül a bilire a 27...

Miért nem ül a bilire a 27 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Mar beszél es mindig leveszi magáról a pelenkat , aztán meg mindig pisil de nem a bilire se a wc be. Múltkor fogja a kezébe a bilit es közbe a földre pisil.

Vagy kérdezem kell pisilni? Mondja nem erre kettőt lep aztán a földre pisil.


Az se érdekli ha megdicsérem az se ha mondom neki kap valamit semmi


Mit tegyek??


2012. nov. 27. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez most lehet, hogy furcsán fog hangzani, de a gyerekek leginkább utánozva tanulnak...

Vidd magaddal a Wc-re, amikor mész. Ha látja, hogy te hogyan intézed, akkor lesz követendő mintája.


Én ezt csináltam már elég kicsi korától... kb 1 éves korától követ mindenhova, szóval nem pont a szoktatás céljából, de hát jött velem. Most 22 hónapos és gyönyörűen pisil bilibe is, WC-be is. Nappalra már nem kell pelenka neki. De hozzátenném, hogy az gyerekenként változó, hogy ki mikor lesz szobatiszta. Az én lányom most teljesen magától közölte egyik reggel, hogy neki bizony nem kell pelenka, bilibe akar pisilni. A tesóm fia meg 3 éves volt nyáron, és úgy kellett noszogatni....

Ja, és nyáron általában könnyebben szokott ez menni, de ez sem törvényszerű.

2012. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!