Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem a bilire...

Hogyan kezdjem a bilire szoktatás 20 hónapos kisfiamnál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerüen ne addj rá pelenkát és mond neki ha pisilni kell bilibe.

Ha bepisil mutasd meg neki hogy nem így kellett volna, de soha ne szidd le mert bepisilt.

Aztán pl esti fürdetés elött mikor csorog a víz ültesd bilire.

2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fürdetéskor már próbáltam, ráül és 2 másodperc múlva felkel. Ezért nem tudom, hogy hogy kellene.
2012. szept. 27. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teszik neki, ne erőltesd. Ráér. Időnként vedd neki elő a bilit, de ha nem akar rajta maradni, akkor ez van. Előbb-utóbb ráérez, de nagyon kicsi még.
2012. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is probáltam már. Mondja is, hogy pisilni és kakálni a vécébe/bilikébe kell. Csupaszon szaladgált, mindég ráult a bilire, de amikor pisilnie kellett a szonyegre pisilt. Igy eltettem a bilit. Ugy néz ki, hogy még nem érett rá. Majd tavasszal biztosan leszokik rola.

20 hos kislány anyukája

2012. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!